מבחר מופעי קסם לפרטיים וחברות , לכל כמות קהל (ממופעים אינטימים ועד אלפי אנשים ) מכל סיבה שהיא – השקה , חגיגה , מסיבת שחרור , מסיבת סילבסטר ועוד .. 
בכל פורמט , חלל , מקום , מבנה ומעמד. 
קליוסטרו מתאים את עצמו אליכם עם 48 שנות ניסיון והצלחה , תקבלו מופע מדהים מלא צחוק ותדהמה .

זו תקופה קשוחה שהקסם הולך ונעלם ואיתו יכולת התקשורת בין האנשים  יכולת ההנאה המשותפת ושאר דברים אבודים , הוציאו את עצמכם מהמסכים ובואו לראות את קליוסטרו ולהתחבר לקסם ולתמימות האבודה . 

מי אתה קליוסטרו ? 

קליוסטרו הקוסם
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה”ל כקצ”ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. בשנת 2000 הנחה את תוכנית הטלוויזיה לילדים "מערת הקסמים של קליוסטרו" לצד הבובה "אופס" שדיבב ז'יל בן-דוד מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.
קליוסטרו הוא הקוסם היחידי בארץ שאושר למעלה מ30 שנה ע"י : אומנות לע"מ , סל תרבות , קרן קרב, פרי פרימיום , משרד החינוך , הספריות , ועוד …

מופעי ילדים –

קליוסטרו פונה לילדים בגובה  העיניים , עם כל הקסם האישי והקסמים המדהימים , עם שפה עשירה אינטליגנטית והומוריסטית , עם הקסמים המתוחכמים ביותר בעולם , מיטב אומנות האשליה , ללא שימוש בחיות ועם הרבה חמלה ואהבה , הילדים מהופנטים , צוחקים , ונסחפים עם הקוסם למחוזות קסומים 
בסדרה של 12 קטעים שונים קליוסטרו משלב הומור גבוה שמתאים את עצמו גם לילדם וגם להורים , קליוסטרו מקפיד על קסמים מקוריים אין סיכוי שתראו אצלו קסמים שראיתם אי פעם אצל קוסם אחר , חוויה מעצימה ומעשירה לילדים 

מופע מבוגרים – 

מופע החושים של קליוסטרו, שונה, מאוד שונה. המופע אינטיליגנטי מדעי ומדוייק ומצד שני מיסתורי, עלום, כמו שאני אוהב לאמר : "זה מה שמרגישים שפוגשים את הבלתי אפשרי".

המופע תמיד ייתפר לפי האירוע והקהל ויערב את כל החוויה ביחד, אני אוהב להיות שותף להצלחות ואשמח להביא אתי את הניסיון הרב שצברתי.

קליוסטרו

יש קסם באוויר ® והוא גם בשבילכם
והמחיר, אפילו המחיר קוסם.
צלצל 09-7460957

תשאל את:cagl_white

ידיעות אחרונות'

"מופע מלא קסם, הילדים מרותקים, הקוסם משתף אותם באופן יוצא מן מהכלל, ה'קסם האישי' שלו מהלך קסמים על הצופים, קטנים כגדולים, הבמה עשירה והאביזרים צבעוניים ומסקרנים..ההתייחסות לקהל- נהדרת…"

שרה ארנון/ביקורת הצגות ילדים/ידיעות אחרונות

 "המערה של קליוסטרו היא תוכנית ילדים כמו של פעם. יש בה קוסם ובובה וילדים אורחים. יש סיפורים, וקסמים ופחדים. בעולם כל כך מכני, שאפילו ה'טלאטביז' מתנהלים בו במישורים עתידניים, זה כמעט לא ייאמן לפגוש תוכנית תמימה כל כך. לא יאמן אבל דווקא נחמד. המערה של קליוסטרו מדברת לילדים קטנים בגובה העיניים, לא משתטה בשיחות מאולצות.. ולא מעצבת סדר יום שקרי של בגרות מוקדמת מדי. היא עוסקת באותם נושאים שמטרידים ילדים, וילדים בלבד: כישוף, פחדים ודמיון. היא אסתטית, בלתי מאיימת ויש בה אפילו טיפים שימושיים (כשאתה בן שש, קסמים הם דבר שימושי מאוד). יותר מכל היא מזכירה תוכניות ששודרו בערוץ הראשון או בטלוויזיה החינוכית, כשהורי הילדים של היום היו בעצמם ילדים: "הצריף של תמרי", "קרוסלה", ו"הבית של פיסטוק". וכמובן המערה של קליוסטרו היא תוכנית מקור, והיא משודרת בערוץ 2. כמה תוכניות מקור לילדים כבר אפשר למצוא בערוץ הזה? רק בזכות העובדה שגם ילדים זוכים למינון התרבותי הרלוונטי שלהם בערוץ הזה, צריך לברך את "טלעד"… הרצינות הזאת בשידורי הילדים שלה שכוללים גם את "החברים של ברני" ו"שוקו טלעד" בולטת במיוחד ב"מערה של קליוסטרו" תוכנית שמתייחסת גם לילדים בכבוד."

אורנה לנדאו/טלוויזיה/ידיעות אחרונות

'מעריב'


"המופע מקצועי הרבה מעל רמת מופע להטוטים רגיל… שילוב מוצלח של פסנתרן וקוסם זריזי אצבעות…"

אבי דר/ביקורת הצגות ילדים/מעריב


"קליוסטרו מקצוען שיודע את נפש קהלו… הדגש הוא על ההגשה, החן וההומור וזה עובד!"

טל פרי/ביקורת הצגות/מעריב


"המון קסמים מדהימים… השירים והדיאלוגים נשמעים אמיתיים, כלומר רציניים גם כשהם מצחיקים… בקיצור אין הרגשה של חלטורה אלא של מופע שהושקעו בו כשרון, מחשבה ותשומת לב."

עטרה אופק

"כשהודיני מנסר את הלילה"


המופע המשותף של דן תורן וקליוסטרו הקוסם מנסה לשלב רוקנרול עם אחיזת עיניים…זה עובד.
מתעתע וקסום… עם קסם באוויר… כולם מרותקים לבמה…
קליוסטרו שר לנו שיר… ועושה את זה מצוין. עם ההגשה שלו, קומית-קברטית, זה תפור עליו…
ותורן כמו קוסם, יודע לאלתר ולשלוף עוד שפן מהכובע."

בעז שוהם – הבמה המרכזית – עכבר העיר

כמה עובדות מעניינות שחשבנו שכדאי שתדעו:

קליוסטרו בעל ותק של לפחות 44 שנה בתחום אומנות הקסמים והאשליה, ניסיון רב בטלוויזיה והפקות מקור, הצגות תיאטרון, מופעים מסחריים, פסטיבלים ומופעי ראווה מוזמנים.

במקביל ובגלל 'כוחות הקסם' (מאז 1743) קליוסטרו מאוד עכשווי, מחובר לקצב ולמה שקורה מסביב בעולם בכלל ובעולמות הילדים והנוער בפרט. אנחנו הראשונים להקים חדר בריחה לילדים, חדר בריחה נייד, חדר בריחה במוזיאונים לקהל ענק ועוד.

קליוסטרו מאוד טכנולוגי בעל ניסיון רב ברשת ככותב, יוצר, מפיק בכל הקשור למדיה הדיגיטלית, גוגל והרשתות החברתיות. 

קליוסטרו מומחה בעל שם עולמי ביצירת תוכן לקהלי ענק (עשרות אלפים) במוזיאונים, מוזמנים להציץ כאן בסרטונים:

מה הספקנו בשנה אחת ב 6 פרוייקטים במוזיאונים בארץ ובעולם

הפרוייקט של RIJKS MUSEUM AMSTERDAM

פרוייקט מוזיאון ישראל 2018

מופעי הקוסם בשנים שחלפו, בעיקר אבל לא רק במוזיאונים נבחרים

עוד על הקוסם באנגלית ומורחב : www.wonders.do

והכי קליוסטרו אוהב, לראות את 'הלבן בעיניים' של הקהל, מופעים אינטימיים שאפשר לראות בהם את הקסם ממש, אבל ממש מקרוב. מוזמנים להרגיש ולהתרגש.