אמן חושים החזיר את הקהל שלו לילדות

האם אי פעם חווית משהו כל כך קסום שגרם לך להרגיש שוב כמו ילד? זה בדיוק מה שקרה כשאמן חושים הופיע בתיאטרון לאחרונה.

אמן זה השתמש במנטליזם, קריאת מחשבות וכישוף כדי לקחת את הקהל למסע מדהים של זיכרונות מילדות. עם רק כמה קלפים וכמה טריקים מעוררי פחד, הוא הצליח לגרום לאנשים לזכור דברים שהם לא חשבו עליהם שנים.

זה היה באמת מדהים לראות איך האמן הזה יכול לרגש קהל שלם עם האומנות שלו. זה הרגיש כאילו כולנו הובלנו אחורה בזמן לילדותנו עם מבט אחד בלבד בעיניו. כולנו היינו מהופנטים מהקסם שלו ונשארנו בהרגשה של השראה ונרגשת מהחוויה.

אמן החושים החליט לייצר תערובות מיוחדות של צבעים וריחות כדי ליצור יצירות מהממות. הוא התמקד ביצירות המעוצבות לפי צורות וצבעים שנתנו לצופים שלו השראה ונחמה. 

באחד ההופעות שלו, החליט לשלב ריחות מיוחדים שהזכירו לכמה מהצופים את זיכרונות הילדות שלהם. אף אחד לא יכול היה להבין איך הוא עשה זאת, אבל הצבעים והריחות היו מבריקים ומשפיעים מאוד על הקהל. בזמן ההופעה, אחד הצופים התחיל לדבר על זיכרונות אבודים שהוא שכח מהם.

האמן השתמש בצבעים ובריחות של הטבע כדי לעזור לקהל שלו לחזור אחורה ולחוות שוב את הרגעים האותנטיים מזמנם הרחוק.

הקהל התחילו לדבר אחד עם השני על זיכרונות שהם חשבו שכבר שכחו. 

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...