אמן חושים הקסים את הקהל, אבל הם לא הבינו איך

אמן חושים בשם דיוויד בליין הופיע לאחרונה בקונצרט בלונדון. הוא ביצע מספר קסמים מדהימים, כולל להעלים פיל, להעביר אישה דרך קיר ולהעלות מתים לתחייה. הקהל היה המום מהקסמים של בליין, אבל הם לא הבינו איך הוא עשה אותם.

במהלך ההופעה, בליין ביצע קסם שבו הוא גרם לאדם להיעלם. הוא ביקש מאדם מהקהל לעלות לבמה, ואז הוא הושיבו בכיסא. בליין הרים את הכיסא, והאדם נעלם. הקהל היה בהלם, והם לא הבינו איך זה קרה.

לאחר ההופעה, הקהל יצא מהאולם בהלם. הם לא הצליחו להבין איך בליין עשה את הקסמים שלו. הם חשבו שהוא בטח משתמש בהונאה או בטריקים, אבל הם לא ידעו איזה סוג של הונאה הוא משתמש בה.

למחרת, הקהל ראה את ההופעה בחדשות. הם ראו את הקלטת של הקסם שבו בליין גרם לאדם להיעלם. הם עדיין לא הצליחו להבין איך זה קרה, אבל הם החלו להאמין שבליין לא משתמש בהונאה. הם החלו לחשוב שהוא בטח משתמש בקסם אמיתי.

הקהל היה המום מהקסמים של בליין, אבל הם גם היו מוקסמים מהם. הם לא הצליחו להבין איך הוא עשה אותם, אבל הם רצו ללמוד עוד על הקסם. הם התחילו לחקור את הקסם, והם למדו על ההיסטוריה של הקסם, על סוגי הקסמים השונים ועל הטריקים המשמשים בקסמים.

הקהל למד הרבה על הקסם, והם החלו להעריך את הקסמים של בליין יותר. הם הבינו שהקסמים שלו לא היו הונאה, אלא אמנות אמיתית. הם הבינו שהקסם הוא לא רק להעלים דברים או להעביר אנשים דרך קירות, אלא גם להעביר מסר.

קסם הוא דרך להפוך את העולם למקום קסום יותר. זה דרך להראות לאנשים שיש יותר בעולם ממה שהם רואים. זה דרך להראות לאנשים שיש תקווה, שיש אהבה ויש נס.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...