אמן חושים ייצר לעצמו מציאות חדשה

פעם היה אמן חושים צעיר ומבטיח, שעבד עם חומרים טבעיים ומיוחדים כדי ליצור יצירות מהממות. הוא התמקד ביצירת יופי טבעי והשתמש בכלים מסורתיים שהועברו אליו מדור לדור. כל יצירה שלו הייתה כמו להשקיע חתיכה מהלב והנפש שלו. 

אך היום היה אחר, כי התחילו לקרות דברים מוזרים. הוא הרגיש כאילו העולם סביבו התחיל להתפרק, הצבעים הטבעיים נראו לו חזקים יותר ומוזרים יותר, כאילו הם מסרבים להישאר על מקומם. הוא הרגיש כאילו משהו חשוב ומשמעותי הולך לקרות אך הוא לא הצליח להבין מה זה.

זה התחיל לשגע את המוח שלו והוא התחיל להפגין סימפטומים של אי יכולת להתמודד עם המציאות. הוא הרגיש כמו שאם הוא לא יצליח להבין את המציאות הזו עשויה להיות חשיבה ליצירת יצירות חדשות. כל פעם שהוא התחיל ליצור את היצירות שלו, הוא הרגיש שהוא מצליח להתמודד עם המציאות ולהתחבר לצבע ולטבע מחדש.

לאחר זמן רב של עיוות המציאות, הוא החליט לקחת את הרעיון שכל מה שקורה לו הוא אמיתי. הוא החל לצייר ציורים של המציאות המוזרה שלו והוא לא פחד להתמודד עם הצבעים והמראות החדשות שהוא ראה. עם זאת, הוא גם התחיל להשתמש בכלים חדשים וטכנולוגיות חדשות, כדי להביא את יצירותיו לחיים עוד יותר.

כך, הוא הצליח לייצר משהו חדש ויוצא דופן, משהו שלא יכל להיות עם פשוט לצייר את המציאות המוזרה שלו. הוא הצליח להביא לצבעוניות ולצורה חדשה לציורים שלו, והוא החזיר לעצמו את השקט והאופי הטבעיים שלו. הוא לא יצא מהמחלה שלו לחלוטין, אבל הוא למד שאם הוא יפעל עם המציאות שלו יש לו את היכולת ליצור משהו חדש ויוצא דופן.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...