אמן חושים מפורסם גילה כושר על טבעי חדש

אמן החושים המפורסם, קליוסטרו ידוע ביכולותיו המדהימות בתחום הטלפתיה, הקריאה במחשבות והניבוי. אך לאחרונה, הוא גילה כושר על טבעי חדש, שיכול להפוך אותו לאחד האמני החושים המפורסמים בעולם.

קליוסטרו איבד את חוש הריח שלו במהלך מגפת הקורונה. הוא ניסה כל דבר כדי להחזיר אותו, אך ללא הועיל. באחד הימים, הוא הופיע בפני קהל צופים בהופעה רגילה שלו. הוא ביצע כמה מהטריקים המפורסמים שלו, וניבא את המחשבות של אחד המשתתפים.

לאחר ההופעה, קליוסטרו שאל את המשתתף איך היה המופע. המשתתף ענה לו שהוא היה מרגש מאוד, אבל שהוא לא הרגיש שום דבר כשקליוסטרו הניף את האצבע שלו מעליו. קליוסטרו הופתע, והוא החליט לבדוק את זה. הוא ניגש למשתתף אחר והניף את האצבע מעליו. המשתתף הזה גם לא הרגיש שום דבר.

קליוסטרו החליט לבדוק את העניין לעומק. הוא ניגש לעוד כמה משתתפים בהופעה, והוא גילה שאף אחד מהם לא הרגיש שום ריח כשהוא הניף את האצבע שלו מעליו.

קליוסטרו היה המום. הוא לא ידע איך זה קורה, אבל הוא הבין שיש לו כוח חדש. הוא יכול לגנוב לאנשים את חוש הריח שלהם.

קליוסטרו החליט להשתמש בכוח החדש שלו בהופעות שלו. הוא גונב לאדם אחד מהקהל את חוש הריח שלו, ואז הוא משתמש ביכולותיו האחרות כדי לגרום לאותו אדם להרגיש כאילו הוא עדיין מריח דברים.

הקהל בהופעות של קליוסטרו המום. הם לא יכולים להאמין למה שהם רואים. הם צופים באיש שאין לו חוש ריח, אבל הוא מסוגל לטעום אוכל, להריח פרחים, ואפילו לזהות אנשים על פי הריח שלהם.

קליוסטרו הפך לאחד האמני החושים המפורסמים בעולם. הוא מופיע בתוכניות טלוויזיה, בסרטים ובאירועים בינלאומיים. הוא מוכיח לעולם שיש לו כוחות על טבעיים, והוא מרגש את הקהל שלו בכל פעם שהוא מופיע.

אך קליוסטרו יודע שיש גם מחיר לכוח שלו. כל כמה ימים, חוש הריח שלו חוזר אליו. זה אומר שהוא צריך למצוא אדם אחר להופעה הבאה שלו, כדי שיוכל לגנוב ממנו את חוש הריח.

קליוסטרו עדיין לא יודע איך הוא יכול להשתמש בכוח שלו כדי לעזור לאנשים. הוא חושב שהוא יכול להשתמש בו כדי לרפא אנשים שאיבד את חוש הריח שלהם.

קליוסטרו נחוש להמשיך לחקור את הכוח החדש שלו. הוא מאמין שהוא יכול להשתמש בו כדי לעשות דברים גדולים בעולם.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...