אפשר להעביר קריאת מחשבות מאחד לשני?

באחת ההופעות האחרונות של קליוסטרו, חוץ מזה שההופעה כהרגלה משעשעת, מגניבה ומדהימה, הוא הראה קסם חדש שלא ראו באף מקום אחר! קריאת מחשבות לא רגילה, לא הקוסם קורא את המחשבה של המתנדב, אל המתנדב קורא את המחשבה של המתנדב!

ההופעה התחילה כמו כל הופעה של קליוסטרו עם קטע פתיחה ממש מגניב ומצחיק עם מוזיקה, וככל שהמופע התקדם קליוסטרו התחיל לעשות קסמי קריאת מחשבות, התחילו לעלות לקהל מתנדבים רבים.

בהמשך, הוא העלה לבמה ילדה קטנה ואת אבא שלה. קליוסטרו אמר שהפעם לקסם הזה לא הוא יקרא את המחשבות של האבא, אלא הבת שלו תקרא את המחשבות של האבא! כולם היו סקפטים כמובן, הילדה ישבה על כסא, סתמה את האוזניים, עצמה את העיניים, האבא בחר קלף וחשב עליו ופתאום נשמע קולה של הילדה שצעקה:"שמעתי! שמעתי!" היא כתבה משהו על הלוח ואז האבא אמר על מה הוא חשב ולהפתעת כולם מה שהילדה כתבה היה בדיוק מה שהאבא אמר! איך זה יכול להיות?!

אחרי ההופעה הקהל יצא מבולבל ומופתע וחיכו לשאול את קליוסטרו מאחורי הקלעים איך הוא עשה את הקסם הזה?! זוהי בהחלט תעלומה!

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...