ברכת יום הולדת מרגשת מחבר

היום יש יום הולדת לאחד מ-10 האנשים הכי טובים ומשמעותיים שהכרתי בחיי! אדם שהוא קוסם אמיתי וקסם בפני עצמו. אספר לכם שהוא זה שהפיק בארץ את הפסטיבל הבינלאומי לקסמים, והקים את בית הספר הגדול בארץ לקסמים, ששימח כבר רבבות ילדים, הפך אותם לקוסמים, והרים להם את הביטחון פלאים! שזה לא פחות חשוב, וגם מבין כל הקוסמים בארץ, הוא היחיד! שהיה לו איכפת ושדאג לכך וגם הצליח לעשות, שיהיה חוק, האוסר על ניצול בעלי חיים בהופעות, בעלי חיים שהיו סובלים בהמתנה ארוכה בחום, אולי תוך צמא ורעב, בתוך כלי מוחץ או בד לוחץ שמקשה לנשום, לפעמים נכוו מאש, נפצעו ואף נהרגו במהלך המופע או באימונים עצמם. שלא תדעו איך קוסמים שהתפרנסו על חשבונם של בעלי החיים בהופעותיהם, הגיבו ופעלו לאחר כשנאסר עליהם על פי חוק לעשות זאת, אין ספק שבשביל לקחת אחריות על מהלך שכזה נדרש הרבה מאוד אומץ! לא פחות מלהשתחרר מכותונת משוגעים קשור בחבלים ושלשלאות על פסי רכבת ישראל ממש כדקה לפני כשהיא עוברת על הפסים. אני הופעתי כקוסם מגיל 12 כיום אני בן 42. כשהייתי בן 17, הבנתי והחלטתי, שבית הספר הוא לא מקום עבורי, ועזבתי, 3 ימים אחרי ההחלטה, כבר עברתי לתל אביב כי קליוסטרו הגדול קיבל אותי לממלכת הקסמים שלו ונתן לי את העבודה הכי כיפית שיכולתי לבקש בתור קוסם צעיר, לנהל בעצמי את חנות הקסמים שלו, להופיע איתו על הבמה ועוד… אז עכשיו אחרי כל השנים, אני רוצה לומר לו שוב תודה! על הבן אדם המופלא שהוא, על לב הזהב שלו, על השלווה והסובלנות שתמיד אפיינו אותו, על הצחוקים, על המוזיקה שהכיר לי שאני מקשיב לה עד היום, ועל היצירתיות. לא מזמן כשדיברנו על טבעונות ארוכות (כשנפגשנו בצימר טבעוני קרוב אלי כשגיליתי שהוא הגיע אליו) , הוא לא הביא שום תירוץ שאני בדרך כלל רגיל לשמוע מאחרים, הוא רק הסכים וספג עוד ידע ולא יצא כנגד, אפילו לא במילה. ראיתי את גלגלי השיניים במוחו עובדים. כשנתתי לו מגנט של אלוהימי שהיה לי בארנק, הוא קרא את הכתוב בו, הסתכל בי עמוק לתוך העיניים ואמר, תודה! אדם טוב לב וקוסם אמיתי, כבר אמרתי.. איזה איש! איזה אדם! קליוסטרו הגדול! אם אתה קורא את הפוסט הזה, אז רוצה שתדע שזכיתי לחוות איתך זמן משמעותי מאוד בחיי, והיה לי ממש כיף חיים איתך בכל זמן כשפעלנו יחד לפני, אחרי, ובדרך.. לשמח את כולם! היית לי בוס קוסם נפלא! ואתה לי חבר נהדר ומופלא בלב כל הזמן! תודה לך ולאלהים על שאתה קיים! מאחל לך את כל הטוב שבעולם! בריאות טובה! עונג ושמחה! אריכות ימים! אהבה נצחית! אושר אין סופי! ושפע של מזל טוב! והצלחה בהמשך!יום הולדת שמח וקסום! 💖אני אוהב אותך ישראל קליוסטרו❣

* את התג שבתמונה קיבלתי מחבר קוסם בשם כריס לארטיסט, זוכה פרס מפעל חיים של אמ"י, כמזכרת מאותו הפסטיבל שקליוסטרו הגדול הפיק, בו הופענו על הבמה בקטע מצחיק משותף שבו אני הייתי הקוסם במסכה. כשהשם שלו שהיה על התג התחיל כבר ממש להיעלם אחרי יותר מ-20 שנים… אז רשמתי את שמי עליו. ואני חושב שגם לקליוסטרו מגיע לקבל את הפרס!

ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט‏

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...