גם אם טעיתם, החוויה היא הקסם האמיתי!

קוסם צעיר החליט לעשות יום הולדת לעצמו והכין את כל הכנות למסיבה קטנה בביתו. הוא הזמין חברים קרובים ומשפחה לחגוג איתו וכולם הגיעו מתרגשים למסיבה.

הקוסם הצעיר החל להציג קסמים לקהל, אך בזמן הקסם הראשון, הוא נתקל בבעיה טכנית והקסם לא עבד. הקוסם ניסה לסדר את הבעיה ולתקן את הקסם, אך ללא הצלחה. הקהל התחיל להתייאש ולהתפזר, והקוסם הרגיש כי הוא כישלון וכי המסיבה שלו נכשלה.

אך הקוסם לא נתן לזה לגרום לו להתייאש. הוא החל להציג קסמים נוספים, אך גם הם לא הצליחו וכל הכנות השתבשו. הקוסם החל לצחוק עם הקהל ולהתפזר עם החברים שלו.

בסוף היום, הקוסם הבין שהמסיבה לא נכשלה ושהוא עדיין יכול לחגוג את יום הולדתו בצורה כיפית ומצחיקה. הוא נכנס למטבח והחל להכין אוכל ומשקאות לכולם, וכולם נהנו מהאווירה הכיפית והרגועה שנוצרה.

יום ההולדת של הקוסם הזה היה נכשל עם כל הבעיות והכנות המטורפות, אך הוא לא נתן לזה לגרום לו להתייאש והוא הצליח להפוך את המצב לכיפי ומצחיק. הקוסם למד שצריך לקבל את המצב ולהפוך אותו לכיפי ומצחיק, וזה מה שהוא עשה בסוף היום.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...