הבר מצווה שהצחיקה אותי

כשיאיר היה בן 13, הוא מאוד אהב קסמים, והוא חלם להיות קוסם כמו קליוסטרו. יום אחד, ליאיר הייתה בר מצווה, והוא הזמין את קליוסטרו להופיע. קליוסטרו הוא קוסם מפורסם מאוד, והוא ידוע בזכות הקסמים המצחיקים שלו והמפחידים והמדהימים שלו.

קליוסטרו הגיע לבר המצווה של יאיר, והוא התחיל את המופע שלו עם כמה קסמים קלאסייים. הקהל צחק מאוד, והם מאוד התלהבו. אחר כך, קליוסטרו החליט לעשות קסם מיוחד עם יאיר. הוא לקח את יאיר לבמה, והוא הוציא מהכיס שלו ארון קסמים. קליוסטרו שם את יאיר בתוך הארון, והוא סגר את הדלת. אחר כך, הוא אמר מילות כישוף, והוא פתח את הדלת שוב. יאיר לא היה בתוך הארון! הוא היה על הבמה, והוא היה מחופש לעכבר!

הקהל צחק מאוד, והם מאוד התרגשו. יאיר היה כל כך מאושר, והוא לא האמין למראה עיניו. הוא היה חלק מהקסם!

אחרי הקסם, יאיר היה צריך לעלות לתורה. אבל הוא כל כך צחק שהוא לא יכל לעמוד על הרגליים. הוא נפל על הרצפה, והוא המשיך לצחוק. הקהל צחק גם, והם לא עזבו אותו עד שהוא נרגע מהצחוק.

יאיר היה כל כך שמח בבר המצווה שלו. הוא היה קוסם אמיתי כמו קליוסטרו, והוא היה כל כך מצחיק. הוא לא ישכח את היום הזה לעולם.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...