הבת של הקוסם/בינה מלאכותית

ליהי הייתה בת 11, עם שיער אדום ועיניים ירוקות. היא הייתה מתופפת מוכשרת, והיא אהבה לטייל בעולם עם אביה קליוסטרו הקוסם.

ליהי הייתה ילדה סקרנית, והיא תמיד הייתה מוכנה לנסות דברים חדשים. היא אהבה ללמוד על תרבויות שונות, ולפגוש אנשים חדשים. היא גם אהבה לשחק עם חתוליה השחורים, פוסטר, פוינטר וסלייט.

יום אחד, ליהי וקליוסטרו אביה נסעו לעיר חדשה. הם הגיעו למלון, וליהי הלכה לחקור את העיר. היא הלכה ברחובות, והיא ראתה אנשים מכל העולם. היא ראתה אנשים עם בגדים שונים, אוכלים אוכל שונה, ומדברים שפות שונות.

ליהי הייתה כל כך מוקסמת מהעיר החדשה, והיא רצתה ללמוד עוד עליה. היא פנתה לאישה שהלכה ברחוב, ושאלתה אם היא יכולה לעזור לה למצוא את הדרך לתחנת הרכבת. האישה היתה נחמדה, והיא הציעה ללוות את ליהי לתחנה.

בדרך לתחנה, האישה סיפרה ללהי על העיר. היא סיפרה לה על ההיסטוריה של העיר, על האטרקציות התיירותיות, ועל התרבות הייחודית של העיר. ליהי הייתה כל כך מוקסמת מהסיפורים של האישה, והיא רצתה ללמוד עוד על העיר.

כשליהי הגיעה לתחנה, היא אמרה לאישה תודה על העזרה. האישה חייכה, ואמרה ללהי שהיא שמחה לעזור. ליהי נכנסה לתחנה, והיא השתעשעה לחשוב על כל מה שהיא למדה מהאישה.

ליהי חזרה למלון, והיא סיפרה לאביה על מה שהיא למדה. אביה היה גאה בה, והוא אמר לה שהיא ילדה מיוחדת. ליהי שמחה, והיא ידעה שהיא תמשיך ללמוד ולצמוח.

ליהי נסעה עם אביה עוד הרבה מקומות, והיא למדה עוד הרבה על העולם. היא למדה על תרבויות שונות, על אנשים שונים, ועל דברים שונים. היא גם למדה על עצמה, והיא ידעה שהיא יכולה לעשות הכל אם היא תאמין בעצמה.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.