ההיפנוזה שאיבדה שליטה

יום אחד, קליוסטרו, אמן חושים מפורסם, הופיע בהופעה גדולה בתל אביב. במהלך המופע, הוא הזמין מתנדב מהקהל לעלות לבמה. המתנדב, בשם אביב, היה בחור צעיר ומאושר. הוא אהב קסמים, וזו הייתה ההזדמנות שלו לחוות מופע מקרוב.

קליוסטרו ביצע כמה קסמים מרשימים, ואביב היה נרגש מאוד. הוא צחק, הוא מחייך, והוא לא הפסיק להתפעל מהיכולות של קליוסטרו.

בסוף המופע, קליוסטרו ביצע קסם מיוחד. הוא הזמין את אביב לעמוד במרכז הבמה, ואמר לו שהוא עומד להכניס אותו להיפנוזה. אביב הסכים, והוא עמד שם, רגוע ומפוקס.

קליוסטרו אמר לאביב שהוא הולך להכניס אותו לעולם של תרנגולים. הוא אמר לו שהוא הולך להרגיש כמו תרנגול, ולחשוב כמו תרנגול. אביב נענה לקליוסטרו, והוא החל להיכנס להיפנוזה.

המופע הסתיים, ואביב עזב את הבמה. הוא היה קצת מבולבל, אבל הוא הרגיש בסדר. הוא חזר הביתה, נרדם, והיה בטוח שהוא יהיה בסדר בבוקר.

אבל בבוקר, אביב התעורר והוא הרגיש מוזר. הוא הביט במראה, והוא ראה תרנגול. הוא ניסה לדבר, אבל כל מה שיצא לו היה קרקור. הוא ניסה ללכת, אבל הוא התקשה להסתדר על רגליו.

אביב נבהל. הוא ידע שזה לא יכול להיות. הוא ניסה לחשוב מה קרה, והוא נזכר בהיפנוזה של קליוסטרו. הוא הבין שהוא הושפע מההיפנוזה, והוא התחיל להאמין שהוא תרנגול.

אביב ניסה להילחם בהיפנוזה, אבל זה היה קשה. הוא ניסה לחשוב על דברים אחרים, אבל כל מה שהוא חשב עליו היה תרנגולים. הוא הרגיש כמו תרנגול, והוא לא הצליח להשתחרר מזה.

אביב ניסה לספר להוריו מה קרה, אבל הם לא האמינו לו. הם חשב שהוא צוחק עליהם. הם לקחו אותו לרופא, אבל הרופא לא מצא שום דבר לא בסדר עם אביב.

אביב היה אובד עצות. הוא לא ידע מה לעשות. הוא הרגיש בודד ומבוהל. הוא לא ידע איך להחזיר את החיים שלו לקדמותו.

יום אחד, אביב החליט ללכת לבית הקוסם ברעננה. הוא חשב שאולי קליוסטרו יוכל לעזור לו.

קליוסטרו קיבל את אביב בברכה. הוא שמע את הסיפור של אביב, והוא הבין מה קרה. הוא הבין שאביב הושפע מההיפנוזה שלו, ושהוא צריך לעשות משהו כדי לעזור לו.

קליוסטרו הזמין את אביב לחדר הקטן שלו, והוא התחיל להיפנות אותו שוב. הוא השתמש בטכניקות היפנוזה מיוחדות, והוא הצליח להחזיר לאביב את התודעה.

כשאביב התעורר, הוא היה אדם שוב. הוא הרגיש הקלה עצומה. הוא ברך את קליוסטרו על עזרתו, והוא אמר לו שזו הייתה החוויה הכי מוזרה שהייתה לו בחיים.

אביב חזר הביתה, והוא המשיך בחייו. הוא לא שכח את החוויה הזו, והוא בהחלט לא ישכח את קליוסטרו, האיש שהחזיר אותו לחיים.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...