הקוסם קליוסטרו העלים קלף, וגרם לו להופיע בכיס של מישהו שישב בשורה האחרונה

קליוסטרו הוא אחד מהקוסמים המוכשרים ביותר בעולם והוא ידוע בכישרון שלו להעלות ולהעלים חפצים בצורה מדהימה. בהופעה האחרונה שלו, קליוסטרו בחר לבצע את הקסם המדהים של העלמת קלף והופעתו בכיס של מישהו בשורה האחרונה.

הקסם התחיל כרגיל עם קליוסטרו מבקש ממישהו בקהל לבחור קלף מהקופסא שלו. לאחר שהקלף נבחר, קליוסטרו החזיר את הקלף לקופסא וביקש ממישהו בשורה האחרונה לעמוד ולהחזיק את הכיס שלו.

לאחר שמישהו בשורה האחרונה עמד והחזיק את הכיס שלו, קליוסטרו החזיר את הקופסא למיקום המקורי והתחיל לעשות קסמים נוספים. לאחר מספר דקות של קסמים נוספים, הגיעה ההפתע האמיתית – הוא העלה את הקלף הנבחר והוא הופיע בכיס של מישהו בשורה האחרונה.

הקהל התפעל ולא הצליח להאמין לעיניו. קליוסטרו הצליח להדהים את הקהל עם קסם מדהים של העלמת קלף והופעתו בכיס של מישהו בשורה האחרונה. הקסם הזה היה מדהים ומפתיע והוכיח כמה קליוסטרו הוא קוסם מוכשר ומקצועי.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...