הקוסם שרצה להיות בתשחץ

היה היה פעם קוסם בשם אדון פליקס, שהיה אובססיבי לכך שתהיה את התמונה שלו בתשחץ. הוא חלם לראות את עצמו מודפס על נייר, בין האותיות והמילים, מוקף באנשים שמנסים לפתור את התשבץ.

אדון פליקס ניסה הכל כדי להגשים את חלומו. הוא שלח מכתבים לעורכים של עיתונים וכתבי עת, הציע להם תמונות שלו תמורת פרסום בתשבצים, אבל לשווא. אף אחד לא הסכים להיענות לבקשתו.

יום אחד, אדון פליקס חשב על רעיון מוזר. הוא החליט להפוך את עצמו לתשחץ חי. הוא צייר על עצמו את כל התשובות לתשבץ, מאותיות קטנות. הוא לבש בגדים צבעוניים כדי שהאותיות ייראו טוב יותר, והתחיל להסתובב ברחובות העיר.

האנשים שתראו את אדון פליקס לא האמינו למראה עיניהם. הם עצרו אותו כדי להסתכל בו מקרוב, והתחילו לפתור את התשבץ. אדון פליקס היה מאושר לראות את האנשים מתאמצים לפתור את התשבץ שלו.

הרעיון של אדון פליקס היה כה מוצלח, עד עורכים של עיתונים וכתבי עת החלו לפנות אליו בעצמם. הם רצו לפרסם את התמונה שלו בתשבצים, כדי שאנשים יוכלו לפתור את התשבץ בקלות.

אדון פליקס היה מאושר מהצלחתו. הוא קיבל את התהילה שרצה, והתמונה שלו הופיעה בתשחצים בכל רחבי הארץ.

מוסר השכל: אם אתם רוצים משהו מאוד, אל תוותרו עליו. נסו דברים חדשים ותמצאו דרכים יצירתיים להשיג את המטרה שלכם.

נ.ב אם אתם צריכים לדעת מה הפתרונות של קוסם בתשחץ אז תהנו גם מזה:

  • 2 אותיות: מג, לט
  • 3 אותיות: אשף
  • 4 אותיות: מכשף
  • 5 אותיות: אמגוש
  • 2 מילים: עושה נפלאות

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...