חלום של לילה אמצע קיץ – קוסמים, טלפתיה, ואבטיח אחד ענק 🤯

אוקיי, חברים, אתם חייבים לשמוע על החלום המטורף שהיה לי הלילה. זה היה שילוב של "אליס בארץ הפלאות" עם איזה סרט של כריסטופר נולאן, אבל עם טוויסט של אבטיח ענק.

אז ככה, אני מוצא את עצמי פתאום במופע קסמים, אבל לא סתם מופע – זה מופע שכולו אמני חושים וקוסמים מתחרים אחד בשני. יש שם הכל מהכל – טלפתיה, ריחוף, העלמות, ואפילו בחור אחד שהופך מים ליין (אבל זה יצא לו יותר כמו מיץ ענבים).

ואז, פתאום, אני עולה לבמה! בלי שום הכנה מוקדמת, אני מתחיל לעשות קסמים משלי. אני שולף ארנבים מהכובע, מנחש קלפים, ואפילו מצליח לגרום לאבטיח ענק לצוף באוויר (אל תשאלו איך, זה חלום!). הקהל משתגע, אני מרגיש כמו איזה כוכב רוק.

אבל אז, הטוויסט בעלילה – האבטיח הענק מתחיל לרדוף אחרי! כן, כן, אבטיח ענק רודף אחרי על הבמה, ואני בורח ממנו כמו בסרט מצויר. בסוף, אני מצליח להתחבא מאחורי הקלעים, והאבטיח מתפוצץ לרסיסים (אבל בצורה מצחיקה, לא מפחידה).

ואז אני מתעורר, מזיע ומבולבל. מה זה היה החלום המוזר הזה? אין לי מושג, אבל זה היה אחד החלומות הכי הזויים ומצחיקים שהיו לי בחיים.

מישהו מוכן להסביר לי מה זה אומר? 🤔😂

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...