יום ההולדת המיוחד של נועה

היה היה ילדה בשם נועה שחגגה 10 שנים. נועה הייתה ילדה מיוחדת. היא הייתה חכמה, שובבה ומלאת דמיון. היא אהבה לשחק משחקים, לקרוא ספרים ולפתור חידות.

נועה החליטה לחגוג את יום ההולדת שלה בצורה מיוחדת. היא רצתה לעשות משהו שיהיה מהנה ומאתגר לכל הילדים. אז היא החליטה להזמין חדר בריחה נייד לבית שלה.

ביום ההולדת, הגיעו כל החברים של נועה. הם היו מאוד נרגשים מהחידוש. הם נכנסו לחדר, והצוות של חדר הבריחה הסביר להם את הכללים.

הילדים החלו לפתור את החידות. הם עבדו יחד, והם שיתפו פעולה. הם היו צריכים להשתמש בהיגיון, בחשיבה יצירתית ובעבודת צוות כדי להצליח.

אחרי שעה של משחק, הילדים הצליחו לפתור את כל החידות. הם נמלטו מהחדר בהצלחה. הם היו כל כך מאושרים. הם חגגו את הניצחון שלהם עם עוגת יום הולדת וקישוטים.

כולם אמרו שזה היה היום הולדת הכי מדהים שהיה להם. הם מקנאים בנעה שהיא חגגה ככה, והם גם רוצים לחגוג את ימי ההולדת שלהם בצורה כזו.

נועה הייתה מאושרת שהיא הצליחה לעשות יום הולדת מיוחד לחברים שלה. היא ידעה שהם לעולם לא ישכחו את החוויה הזו.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...