יום הולדת משוגע בגבעתיים

בבית בגבעתיים הזמינו מופע קסמים פרטי מבית הקוסם. הילד בן ה-10, רון, היה מאושר בטירוף. הוא אהב קסמים, והוא חיכה ליום הזה כבר חודשים.

קליוסטרו הקוסם הגיע בדיוק בזמן. הוא היה לבוש בחליפה שחורה עם כובע גבוה. הוא היה גבוה ורזה, עם שיער שחור ארוך וזקן לבן. הוא נראה כמו קוסם אמיתי.

קליוסטרו התחיל את המופע שלו עם כמה קסמים פשוטים. הוא העלה קלף מהשרוול שלו, גרם לכסא לרחף, העלים מטבעות ועוד. הילדים היו נפעמים.

אחר כך, קליוסטרו החליט לעשות כמה קסמים יותר מורכבים. הוא הרים את רון על הבמה, ואמר לו לחשוב על מספר. רון חשב על מספר, וקליוסטרו ניחש אותו מיד. הילדים היו בהלם.

קליוסטרו המשיך לעשות עוד כמה קסמים מדהימים. הוא גרם לכדור להיעלם ולצאת מתוך האוזן של רון, הוא גרם לשולחן להיעלם, והוא אפילו גרם לרון לרחף באוויר. הילדים לא האמינו לעיניהם.

בסוף המופע, קליוסטרו נתן לכל הילדים מתנה: שיקוי קסמים. הוא אמר להם לשתות את השיקוי, והם מיד הפכו לקוסמים בעצמם. הילדים שיחקו בקסמים כל הלילה, והם נהנו בטירוף.

זה היה יום הולדת משוגע, אבל זה היה גם יום הולדת בלתי נשכח. הילדים לעולם לא ישכחו את הקסמים המדהימים של קליוסטרו, והם לעולם לא ישכחו את ההנאה שהם חוו באותו יום.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...