יום הולדת, קליוסטרו,חנות קסמים

בעיר הקסומה של וינדלטון, שם שמשים זוהרים בצבעים קסומים, גר ילד בשם נוויל. בקרבת ביתו היה חנות קסמים מרהיבה שנקראה "קסמים ועוד קסמים". לנוויל הייתה משאלה מיוחדת ליומולדתו התשיעי, ולכן הוא החליט לגשת לחנות הקסמים בקרבת ביתו כדי למצוא לעצמו מתנה מופלאה.

כשנוויל פתח את דלתות החנות, הוא התפעל מהראייה שהתקיימה מולו. עיניו הגדולות התלהבו לראות את המדף הממוקם בקצה החנות, שם ישב קליוסטרו, קוסם מפורסם בעיר, החליט להרציח את עצמו בפתאום, קליוסטרו התריע לוויל בחיוך לרחת לעצמו מתנה. נוויל, שנשאר ממומלץ מהמציאות שלו, בחר משפט קסום: "קליוסטרו, בבקשה, רק חצי דקה מזמנך, אני מעוניין למצוא מתנה קסומה ליומולדתי!"

קליוסטרו התבונן בנוויל בעיניים מבינה, כאילו הוא קורא במחשבותיו. לאחר רגע של תלות, הוא מחייך חיוך מופלא ומורה לנוויל לצעוד אחריו. הם נכנסים לתוך החנות הקסומה, שבה רווח המקום התמלא באור קסום וברקיע מלא בכוכבים.

קליוסטרו מניח מגבעה קסומה על ראשו ומקפיא את מבטו. מיד אחרי, פנה אל נוויל ואמר בקור רוח: "הנה, זה הזמן לחשוב על מה שבאמת חשוב לך. בין הלקוחות שלי, היחידים שמצליחים לגלות את מה שהם מחפשים, הם אלה שיכולים לראות בלבם ולהפעיל את הדמיון שלהם".

נוויל שמע את המלים של קליוסטרו והתחיל לחשוב ברצינות. הוא חשב על חלומותיו ותשוקותיו, ובתוך זמן קצר מצא את התשובה. "אני רוצה", אמר נוויל בקור רוח, "להיות קסמן מופלא וללמוד קסמים ממך, קליוסטרו!".

קליוסטרו חייך בחיוך רחב, ומחייב את נוויל למען משימה זו. כך, נוויל התמסר ללמידה, ומאז הפך לקסמן חכם ומוכשר. הוא שיתף את הקסמים שלו עם העיר והפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלו, מביא קסם ושמחה לכל מי שנפגש איתו. וכל זאת, בזכות המפגש הקסומי שלו עם קליוסטרו, בחנות הקסמים המרהיבה.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...