ילד שפחד מקוסמים החליט להיות קוסם בעצמו

בפעם הראשונה שהילד ראה את קליוסטרו, הוא היה מאוכזב ומבוהל. קליוסטרו הציג קסם מרשים, אך פתאום הקסם הפחיד את הילד. הילד התחיל לבכות, ולהרגיש מאוכזב ומפוחד.

אך קליוסטרו לא נתן לזה להרוס את המסיבה. הוא החל לצחוק ולשחק עם הילד, הראה לו קסמים נוספים וזריזות ידיים. הילד התחיל להרגיש יותר בנוח ולחייך, וקליוסטרו הפך להיות חבר טוב של הילד.

בסוף ההופעה, הילד התקרב לקליוסטרו ואמר לו תודה על ההפעלה המצחיקה והמרגשת. הוא התחיל להתעניין בקסמים וביקש מקליוסטרו ללמד אותו כמה קסמים. קליוסטרו התרגש והחל להציג לו קסמים נוספים וללמד אותו כמה טריקים.

מאז ההופעה של קליוסטרו ההיא, הילד רצה להיות קוסם ולהציג קסמים לחבריו ולמשפחה. הוא למד קסמים נוספים והציג אותם בכל הזדמנות שהיתה לו. הוא גם החל לצפות בהופעות של קוסמים אחרים וללמוד טריקים חדשים.

בסוף, הילד למד לאהוב את קליוסטרו שבהתחלה גרם לו לבכות ובזכותו הילד הפך להיות קוסם עצמאי ומיומן. הוא נהנה מכל הקסמים וההפעלות ומצא את התחביב החדש שלו בקסמים.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...