כוחו של אמן החושים

האם חווית פעם את הכוח של אמן חושים? אם לא, אז אתה מקבל פינוק!

אמן החושים הזה יהפנט אותך ביכולות הקסומות שלו. הוא יבצע קריאת מחשבות ומנטליזם, כאילו הוא יכול לראות לתוך הנשמה שלך. אתה יכול אפילו להרגיש שהוא מבצע כישוף או משתמש בקלפים כדי לחזות את העתיד.

בואו לחזות במופע יוצא הדופן הזה – הוא ישאיר אתכם מרותקים! התכונן להיות מופתע מהכישורים המדהימים שלו ולדחוף את גבולות הפחד שלך.

האם אי פעם רצית לחוות את הריגוש שיש לפניך אשף מהחיים האמיתיים? ובכן, עכשיו אתה יכול! אמן חושים כאן כדי להפנט את הקהל ביכולות הקסומות והמנטליזם שלו. מקריאת מחשבות ועד לכישוף ולטריקים בקלפים, האמן הזה ישאיר אתכם ביראת כבוד כשהם מבצעים הישגים שנראים כמו קסם טהור.

הרגישו את הפחד כשהם עושים תחזיות שמתגשמות וצפו בהשתאות כשהם שולטים במחשבותיכם. זוהי הופעה אחת שתהיה על קצה הכיסא מתחילתו ועד סופו!

האם אתה מוכן להיות מהופנט? אמן חושים כאן כדי לקחת אותך למסע של קסם, מנטליזם וקריאת מחשבות שישאיר אותך מרותק! מהעולם המיסטי של הכישוף ועד לכוחם המסתורי של הקלפים, אמן זה לא ישאיר אבן על כנה ביצירת חוויה בלתי נשכחת עבור הקהל. תתכוננו להיות שבויים בכוחות שלהם ולהרגיש פחד כמו שלא היה מעולם!

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...