ככה נולדים רעיונות קסומים מחלומות של ילדים

הרעיונות הכי מדהימים נולדים לפעמים במקרה, הנה דוגמא לחלום שהתגשם. כתב לי ילד מקסים את המייל הבא:

היי קליוסטרו, רציתי לשתף אותך בחלום שחלמתי ורציתי לדעת אם תוכל להגשים לי אותו:)
אז ככה…
היה איזה יום אחד, שחלמתי שאני מתעורר בבוקר ויש לי מזוודה מלאה קסמים מתחת למיטה. משם ההורים שלי עושים לי הפתעה ולוקחים אותי למקום קסום במיוחד כדי ללמוד את כל הקסמים… הגענו למקום ההוא.. ולמדתי שם את כל מה שהיה במזוודה… במשך שעה וחצי קוסם אמיתי ישב איתי ולימד אותי הכל! לאחר מכן הלכנו לחדר שהיה ממש אולפן כזה ושמה פתחתי ערוץ יוטיוב מקצועי עם מללא קסמים שלמדתי… וממש אחרי שיצאתי מהחדר ההוא כל המשפחה חיכתה לי במרפסת שהייתה שם! הייתה הפתעה ע נ ק י ת!! כולנו ישבנו למדנו קצת קסמים ואפילו נכנסנו לחדר בריחה! אחרי כל היום הזה.. נכנסתי לישון בביתי.. ואחרי שהתעוררתי, כל הכיתה הייתה שם עם קוסם וראינו מופע קסמים אדיר!!

הן נכנסו והסתכלו מסביב סביב, בכל אביזרי הקוסם המשונים, יש כאן מלא דברים מאוד מיוחדים… ממש עליזה בארץ הפלאות.

כולן התיישבו וכל אחת קבלה כוס ורודה עם מיץ פטל, אחר כך הן ברכו את ילדת יום ההולדת בברכות מאוד אישיות ומקסימות, נשבענו את שבועת הקוסם (בגרסאת הנקבה של השבועה – "אני מצהירה…") ומייד התחלנו במלאכה, כל אחת מהבנות קבלה ערכת קסמים במתנה ועוד קסם אחד בנוסף שבחרה ילדת יום ההולדת. למדנו והתאמנו, צחקנו והוקסמנו במשך למעלה משעה…

ואז פתאום הבנו שהזמן נגמר… כל הדברים הכי טובים מסתיימים הכי מהר, יש כלל כזה.

ואז… ממש כמו קסם הן נעלמו…כאילו לא היו כאן מעולם. הן המשיכו מכאן לפארק רעננה, שנמצא ממש מעבר לפינה, לפיקניק של דברים טעימים ובריאים שהכינו להם ההורים ואחה"צ הן תחזורנה כל אחת לביתה עם זכרון קסום של ממש… והכי חשוב קוסמות בעצמן עם ערכת קסמים אמיתית.

זה היה החלום שלי:) אשמח אם תנסה להגשים לי אותו🤗

כיוון שאני קוסם כמובן שהגשמתי לו את החלום, לחצו כאן לראות איך נראית מסיבת יום הולדת פרימיום,

אמנם כנראה שזאת מסיבת יום ההולדת הכי יקרה בארץ, אבל ללא ספק אפשר להבין למה.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...