כשקסם פוגש ילדות: סיפורו של הקוסם הצעיר שלנו ✨🎩

אתם מכירים את ההרגשה הזאת, כשילד קטן מצליח לכבוש לכם את הלב? אז ככה הרגשנו כולנו בבית הקוסם כשפגשנו את עידו, ילד בן 5 עם חיוך שובב ועיניים מלאות פליאה, שהגיע אלינו עם חלום אחד גדול – להיות קוסם.

עידו היה יוצא דופן. בדרך כלל, החוגים שלנו מיועדים לילדים מגיל 7 ומעלה, אבל אי אפשר היה להתעלם מהתשוקה והכישרון שהילד הזה הקרין. הוא הגיע לכל שיעור עם ברק בעיניים ורצון עז ללמוד כל טריק, כל תנועה, כל מילה.

ואנחנו? התאהבנו בו מהרגע הראשון. ראינו איך הוא מתאמן שעות על גבי שעות, איך הוא משנן את סודות הקסם בסבלנות אין קץ, ואיך הוא מתרגש מכל הצלחה קטנה. זה היה מרגש לראות את הילד הזה פורח ומשגשג אצלנו בבית הקוסם.

ואז הגיע יום הולדתו החמישי. אמא של עידו, שראתה את האהבה הגדולה שלו לקסמים, החליטה להפתיע אותו בדרך מיוחדת. היא ארגנה לו מופע קסמים אמיתי בגן, מול כל חבריו.

ההתרגשות הייתה בשיאה. עידו, לבוש בחליפה וחובש כובע קוסם, עלה לבמה המאולתרת והתחיל במופע. הוא שלף ארנבים מהכובע, הפך מטפחות לציפורים, ואפילו הצליח להעלים את הגננת (רק לרגע, אל תדאגו 😉). הקהל הקטן היה מרותק, צוחק ומוחא כפיים בהתלהבות.

בסוף המופע, כשעידו קד קידה והודה לקהל, הוא רץ לאמו, חיבק אותה חזק ואמר: "אמא, תודה שאת עוזרת להגשים לי חלום". הדמעות לא איחרו לבוא. כולנו היינו עדים לרגע קסום של אהבה, תמיכה והגשמת חלומות.

הסיפור של עידו הוא תזכורת לכך שקסם הוא לא רק טריקים ואשליות. קסם הוא היכולת לעורר פליאה והתרגשות, לגרום לאנשים לחייך ולהאמין שכל דבר אפשרי. ואנחנו בבית הקוסם גאים להיות חלק מהמסע הקסום הזה של עידו ושל כל הילדים המדהימים שמגיעים אלינו. ✨

קוסם צעיר

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...