לימוד קסמים מדהימים בקלפים

" איך זה שבאף מקום בתל אביב אני לא מוצאת חוג טוב ללימוד קסמים בקלפים" זו המחשבה הראשונה שעברה לי בראש כאשר אמא שאלה אותי איזה בוקר אחד לאיזה חוגים אני רוצה להירשם השנה. כן לימוד קסמים בקלפים זו הייתה האופציה הראשונה שלי , אני חושבת שזה בגלל שכל החופש הגדול בין כתה ח' לכיתה ט' התמכרתי קשות סידרה בטלוויזיה שמדברת על קוסם בערך בן 16 שכבר דיי הרבה זמן מבצע קסמים ובעיקר בקלפים. הסדרה שודרה בנוסף השנה לראשונה במדינות כמו הודו ועוד מדינות עולם שלישי, ששם לימוד קסמים בקלפים לא חוקי , שכן הם מאמינים שזה חטא שכזה. פה בישראל זו כבר עונה שלישית.אז כן , מה לעשות? הלהיב אותי כל מה שהוא עושה עם הקלפים. כל הזריזות ידיים, וכל הרקע הזה סביב אותו קוסם.החלטתי לנסוע עם החברות של לרמת השרון שם שמעתי שיש איזה בחורה סופר מקצועית שמתמחה בלימוד קסמים בקלפים, ואולי נשכנע אותה לפתוח חוג בשבילינו, חמש בנות מתל אביב שמאוד רוצות לעשות קצת הוקוס פוקוס ולשלוף מלכה לב אדום, או איזה ג'וקר מתוך הכובע או הגלימה שלנו.המשך הדרך הפתלתלה

אז כן, נסענו והגענו לאותה בחורה. היא גרה בשכונה ישנה, כזאת שכשהולכים ברחובות ש ריח של רהיטים עתיקים או של עובש כזה. לקח לנו הרבה זמן למצוא את הבית ושבסוף מצאנו נוכחנו לגלות שמדובר בבחורה דווקא מאוד נחמדה. היא לבשה גלימה שחורה אדומה כזאת, ואמרה לנו שיש לה עוד מעט הופעה ממש בבית שלה, ושאנחנו יותר ממוזמנות להישאר לצפות.

שאלנו אותה איזו הופעה זו , וכל כך שמחנו שמדובר בסנדא של לימוד קסמים בקלפים.

הצגנו את עצמינו ובזמן ששתינו כוס תה, סיפרנו לה שבאנו מתל אביב כדי לבקש ממנה לפתוח בשבילנו חוג ללימוד קסמים בקלפים. היא נדהמה ושאלה "איך זה הגיוני שבתל אביב אין סדנא ללימוד קסמים בקלפים?" ברור היה לה כנראה בתל אביב יש הכל, אבל היא ממש שמחה לקבל את הבקשה שלנו ואמרה שהיא לפני כמה שנים ניהלה בית ספר ללימוד קסמים בקלפים והעסק נחלש. כרגע היא ממש תשמח לפתוח חוג ואמרה שכולנו יכולות להצטרף. שמחנו.

סוף שמח

חיכינו למוצע בקוצר רוח ולאט לאט הגיעו הרבה נשים וילדות מכל מני מקומות. היא אמרה שמופע הקסמים שלה הוא לכבוד יום האישה הבין לאומי ושנשים אוהבות לא רק לראות קסמים , אלא גם להחזיק את השרביט, לשלוף קלפים מהשרוול ובעיקר לקרוא בכדור הבדולח .היא התחילה עם קסם נפלא בקריאת מחשבות בקלפים ולאחר מכן המשיכה עם קסם בוא שלפה את הנסיך תלתן שחור מתוך התפוח שמאחוריה בלי שבכלל ידענו שהוא שם. הקוסמת לבשה גלימה מכושפת מאוד יפה שגרמה לחלקנו לקנא ולרצות אחת כזאת גם. בסוף המופע לאחר שהעיפה קלפים באוויר ומבלי להסתכל היא תפסה את הקלף שהמתנדבת בחרה, כל הקהל געש מהתרגשות, והקוסמת עמדה מולם וסיפרה לכולן על חוג לימוד קסמים בקלפים שהיא פותחת בהשראתנו, וכמה היא מחכה כבר לחזור לעסק של לימוד הקסמים בקלפים כמו שהיה לה פעם. מיותר לציין שהנרשמות היו רבות ושהעסקים הלכו גדלו והצליחו. מי היה מאמין שבאמת השנה אנחנו נלך לחוג אמיתי של לימוד קסמים בקלפים!!

 

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.