מי ניסה לתקשר עם הרוח של הארי הודיני?

הארי הודיני היה קוסם מפורסם מאוד. הוא היה יכול לעשות קסמים מדהימים, עד היום הוא נחשב גדול אומני הבריחה בעולם, הוא היה מסוגל להיות קשור או נעול בכל מקום ולהיחלץ משם במהירות. הודיני היה נשוי לאישה בשם ביאטריס "בסי", והם היו מאוד מאוהבים.

ב-1926, הודיני נפטר במהלך אחת ההופעות שלו, הוא היה רק בן 52. בסי הייתה מאוד עצובה, והיא לא יכלה להאמין שהוא מת. היא ידעה שהוא היה קוסם גדול, והיא חשבה שאולי הוא לא באמת מת.

בסי החליטה לנסות ליצור קשר עם רוחו של הודיני. היא הלכה למספר אנשים שטענו שהם יכולים לדבר עם הרוחות מהצד השני. בסי ביקשה מהם לנסות ליצור קשר עם רוח של הודיני.

האנשים שהיו אמורים לדבר עם הרוחות ניסו, אבל הם לא הצליחו ליצור קשר עם הרוח של הודיני. בסי הייתה מאוד מאוכזבת, אבל היא לא ויתרה. היא המשיכה ללכת לאנשים שטענו שהם יכולים לדבר עם הרוחות, אבל היא מעולם לא הצליחה ליצור קשר עם הרוח של הודיני.

בסי חיה עד גיל 67, והיא מעולם לא הצליחה לשכוח את הודיני. היא תמיד האמינה שהוא עדיין בחיים, והיא תמיד ניסתה ליצור קשר איתו.

הסיפור של בטי הוא סיפור על אהבה ואובדן. זהו סיפור על אישה שלא הצליחה לשכוח את אהבתה, והיא מעולם לא ויתרה על התקווה לשוב לראותו.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...