מסיבת סיום מאתגרת במיוחד

בסוף השנה שעברה, התקיימה מסיבת סיום לכיתה ה' בבית הספר היסודי ברעננה. המסיבה נערכה בבית הספר, והשתתפו בה הילדים, ההורים והמורים.

במהלך המסיבה, הילדים השתתפו במגוון פעילויות מהנות, כולל משחקים, סדנאות ומופעים. אך הפעילות המרכזית של המסיבה הייתה תחרות חדר בריחה בין ההורים לבין הילדים.

הבית ספר הזמין חדר בריחה מהיר נייד של בית הקוסם. החדר היה מעוצב כחדר מדע, והיה מלא באתגרים ומשימות מרתקים.

כל קבוצה כללה שני הורים וחמישה ילדים. הקבוצות התחילו את המשחק באותו הזמן, והמטרה הייתה לפתור את כל החידות ולנצח במשחק מהחדר בתוך 45 דקות.

ההורים היו נחושים לנצח, אבל הילדים היו מוכנים ומחכים להם. הילדים עבדו יחד בצורה מאורגנת ומסודרת, והם הצליחו לפתור את כל האתגרים ולצאת מהחדר בזמן.

ההורים היו מאוכזבים מהפסד, אבל הם גם היו גאים בילדים שלהם. הם הבינו שהילדים הם העתיד, והם מסוגלים לעשות כל דבר שהם מציבים לעצמם.

הילדים היו מרוצים מאוד מהניצחון. הם הרגישים שהם הצליחו להוכיח להורים שלהם שהם מסוגלים לעשות דברים גדולים.

המסר של הסיפור

הסיפור הזה מלמד אותנו שילדים הם בעלי יכולות יוצאות דופן. הם מסוגלים לעשות דברים גדולים, גם אם הם קטנים.

הסיפור גם מלמד אותנו שחשוב לעודד ילדים להיות עצמאיים ומאמינים בעצמם. כאשר ילדים מאמינים בעצמם, הם יכולים להשיג כל דבר שהם מציבים לעצמם.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...