משפחה הזמינה את קליוסטרו הקוסם ליום הולדת

בבית פתאום, ברקע שקיעת השמש, התקשטה המשפחה בשמחה ובגיל. דינה, האם, ואילו, האח חלם על יומולדת מופלאה שיהיה בלתי נשכחת. לכן, הם החליטו להפתיע את הילדים במסיבת יומולדת מופלאה שלא תתקיים בבית. הם בחרו להזמין את קליוסטרו, הקוסם המוכר, שיביא קסם והפתעות מרהיבות.

ביום ההולדת, הילדים, יעל ואדם, שיתפו בתיק מתוך התהפכות, לא הפסיקו לשואל שאלות. הם הזיזו את ידיו והם התפעלו מכל פעולה שהתבצעה. קליוסטרו התמקם באמצע, וכשהוא התחיל להפעיל את הקסם שלו, הילדים באים לידי סחרחורת מלאה בפלאים.

ראשית, קליוסטרו הפך קיסמים למרגליות ענקיות שרק על פיהן אפשר היה לעשות מיטה. אחרי כן, הוא הצליח לשנות את קטני הזהב של האח לקוביות רוביק, תעלומה שסוחפת אותם לכל פינה בחדר. במשך הקסם, הוא התחיל לאהוב גיליון אחר גיליון של עיתון לפתאום הוא יצא מהם. הילדים היו מקום לדמות, מהפתעה למרתף, ולסוף, קליוסטרו הפך את המטבח למקום של עוגיות מתוקות וקרירות שהן מוכנות מראש.

כאשר קליוסטרו התקרב לסיום ההופעה, הילדים לא יכלו לסבול את הסוד שמעוטר בפניו. קליוסטרו, הקוסם, חיוך גדול והוא נפרד. הילדים, מרוצים ומרגשים, מחליטים לפתוח את הדלת לחלל המפואר שכינהם. למרות שהם חששו לא ידעו מה לצפות, הם התקדמו עם עניינות רבים.

כאשר הם פתחו את הדלת, הם התמוטטו לסנטה, והופתעו למצוא את המשפחה והחברים הקרובים ברקע, מחכים עם כדורי פתע, פתקים וגלייזרים. זה היה מסיבת הפתעה שלמה, והילדים היו מתלהבים מכל החבילות והמתנות שקיבלו. המסיבה הפתאומית יצרה אווירה מופלאה של אהבה, שמחה ואושר. הם ידעו, בלבם, שהופעתו של קליוסטרו לא הייתה רק מקרה של קסם, אלא חוויית למידה וחברות בלתי נשכחת.

קוסם ליום הולדת

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...