נקמת הקוסם- גרסאת המלצרים

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"][fusion_text]נקמת הקוסם (מלצרים היזהרו)-
איך ללמד מלצר מעצבן שיעור בהתנהגות נאותה.

אם נתקעתם עם מלצר בעייתי וכלום לא עזר, תוכלו ללמד אותו 'שיעור בהתהגות'. אחרי התשלום תתכוננו לברוח. בקשו ממנו 2 כוסות מים מלאות, מי ברז ומפית. מלאו כוס אחת במים עד למעלה למעלה, הכי מלא שאפשר. זרקו פנימה את הטיפ (מומלץ מטבע של שקל) כסו במטפחת. הצמידו את היד לכוס והיפכו אותה במהירות, המים לא יישפכו. עכשיו צריך לשלוף את המטפחת. אפשר פשוט 'ליישר' אותה עד לקו הכוס.

 לא משנה מה המלצר המסכן יעשה הוא יצטרך לנגב את המים מסביב…אין דרך לקבל את הטיפ המרושע הזה אלא אחרי שניקיתם את המים מסביב…בהצלחה.

*האמת, למזלי לא ניאלצתי להשתמש בזה אף פעם, תמיד אני מקבל שירות טוב ואם במקרה יש מלצר/ית 'מחפוף' אני מייד זורק עליו אש והוא מתיישר…. בכל מקרה לא אהסס להשתמש בזה במידת הצורך בפעם הבאה שהמלצר יביא את ה'תוספת טחינה' עם הקינוח.[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"][fusion_images picture_size="fixed" autoplay="no" columns="5" column_spacing="13" scroll_items="" show_nav="yes" mouse_scroll="no" border="yes" lightbox="yes" class="" id=""][fusion_image link="" linktarget="_self" image="https://hakosem.co.il/wp-content/uploads/2015/05/file_0-169×300.jpg" alt=""/][fusion_image link="" linktarget="_self" image="https://hakosem.co.il/wp-content/uploads/2015/05/1-169×300.jpg" alt=""/][fusion_image link="" linktarget="_self" image="https://hakosem.co.il/wp-content/uploads/2015/05/21-169×300.jpg" alt=""/][/fusion_images][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.