סדנאות קסמים בזום של בית הקוסם

סדנאות הקסמים שלנו הן חוויה בלתי נשכחת לילדים בכל הגילאים. הן מלמדות את הילדים את היסודות של הקסם, ומעניקות להם את הכלים להפוך לקוסמים בעצמם.

בסדנאות שלנו, הילדים לומדים קסמים פשוטים ומאתגרים, כמו להעלים חפצים, לגרום להם להופיע מחדש, ולקרוא מחשבות. הם גם לומדים על ההיסטוריה של הקסם, ועל טכניקות קסם שונות.

מופע קסמים בזום

מופע הקסמים שלנו הוא חוויה מרתקת ומלהיבה לכל המשפחה. הקוסמים שלנו יפגינו בפניכם קסמים מדהימים, שיגרמו לכם להאמין בקסם.

במופע שלנו, הקוסמים ישתמשו בטכניקות קסם מתקדמות, שיגרמו לכם להשתאות. הם יגרמו לדברים לפרוח, יגרמו לאנשים להעלם, ויעשו דברים בלתי אפשריים אחרים.

לימוד קסמים

בית הקוסם קליוסטרו מציע גם שירותי לימוד קסמים פרטיים. אם אתם רוצים ללמוד קסמים באופן מקצועי, נשמח ללמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך לקוסמים מוכשרים.

הפעלות לילדים

בית הקוסם קליוסטרו מציע גם הפעלות לילדים בזום. ההפעלות שלנו הן חוויה מהנה ומלמדת, שתגרום לילדים שלכם ליהנות ולקבל טעימה מהעולם הקסום של הקסמים.

דוגמה לסדנה מצחיקה

לאחרונה, ערכנו סדנת קסמים בזום לילדים בגילאי 7-10. הקוסמים שלנו, קליוסטרו ורוזי, היו כל כך מצחיקים ואמיתיים, שהילדים חשבו שבאמת הם היו בסיטואציה מצחיקה ושקסם אמיתי קרה.

במהלך הסדנה, הקוסמים עשו קסם שבו הם גרמו לילד אחד להעלם. הילד היה כל כך מופתע, שהוא פשוט עמד שם, לא מבין מה קרה. הקוסמים עשו מזה סצנה מצחיקה, והילדים צחקו כל כך שהם כמעט נפלו מהכורסאות שלהם.

הילדים נהנו מאוד מהסדנה, והם למדו הרבה על קסמים. הם גם הבינו שאפשר להיות קוסמים מצחיקים וגם קוסמים מוכשרים.

אם אתם מחפשים חוויה קסומה לילדים שלכם, סדנאות הקסמים של בית הקוסם קליוסטרו הן הבחירה המושלמת עבורכם.

להזמנות ופרטים נוספים, צרו קשר עם בית הקוסם קליוסטרו בטלפון 09-746-0957 או שלחו וואטסאפ ל-051-2260-547.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...