סדנת קסמים בהתנדבות הפכה להצגה מצחיקה

בשבוע שעבר, קבוצה של קוסמים התנדבו להעביר סדנת קסמים בזום לילדים שבבית ובמקלטים. הסדנה התנהלה בצורה חלקה בהתחלה, והילדים היו מעורבים ומרותקים.

אבל אז, במהלך השידור החי, טכנאי השידור התפרץ ושם תמונות מוזרות בצבע ורוד באמצע השידור. הוא גם הוסיף כל מיני אפקטים מצחיקים על הקוסמים שהעבירו את הסדנה, כמו פילטר של חד קרן, משקפיים ושפם.

הילדים לא הפסיקו לצחוק. הם היו כל כך מבולבלים ולא יכלו להתרכז וללמוד את הקסמים. המדריכים לא הבינו למה כולם צוחקים פתאום, עד שהם ראו את התמונה שלהם עם כל הפילטרים המצחיקים.

בהתחלה, המדריכים היו קצת מתוסכלים מההפרעה. אבל אז, הם הבינו שהם יכולים להפוך את המצב לחוויה חיובית. הם השתמשו בהומור כדי להרגיע את הילדים ולהפוך את הסדנה להרבה יותר מהנה.

בסוף, הסדנה הייתה הצלחה גדולה. הילדים נהנו מאוד, והם למדו כמה קסמים חדשים. הטכנאי השידור גם התנצל על ההפרעה, והוא הבטיח שהפעם הבאה הוא יהיה יותר זהיר.

האירוע הזה הוא תזכורת לכך שגם בזמנים קשים, אפשר למצוא רגעים של שמחה והומור. הסדנה הזו הצליחה לייצר אווירה כייפית ומצחיקה, וזה עזר לילדים להתמודד עם המצב הקשה.

הנה כמה תגובות של הילדים מהסדנה:

  • "זה היה כל כך מצחיק! לא יכולתי להפסיק לצחוק."
  • "זה היה ממש כיף. למדתי כמה קסמים חדשים."
  • "תודה על הסדנה! זה עזר לי להרגיש טוב יותר."

הנה כמה תגובות של המדריכים מהסדנה:

  • "זה היה לא צפוי, אבל זה היה ממש כיף."
  • "הילדים היו כל כך שמחים, זה היה מדהים."
  • "אנחנו שמחים שיכולנו להפוך את הסדנה לחוויה חיובית."

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...