ספוילר קלף 4

עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, עכשיו ברצינות, זה ספוילר רציני, 

רגע אולי סרטון מסובך לכם, הנה התסריט כתוב, אם לא תצליחו תקראו למטה מה לא ראיתם

ועכשיו,

הקלף הרביעי הוא הכי מסובך עד עכשיו. הוא דורש שיתוף פעולה וערנות, אחרת זה לא יעבוד.

אתם צריכים את הקלף הרביעי, שהוא- המקור, וגם את הקלף הזה שנקרא לו, הקולקטור.

על הקלף של הקולקטור מצויירים כל האייקונים, (מספר האייקונים) 

חלק מהם שובטו, משמע- שוכפלו בצורה מושלמת, וחלק שובשו- שוכפלו, אבל עם טוויסט.

אתם רואים את האייקון של הגולגולת?  בשיבוש- הוא יכול להיות למשל עם איקס באמצע המוח.

המשימה שלכם, היא למצוא איזה מבין כל האייקונים שובטו- יש ארבעה כאלה.

אחרי שתשוו לקולקטור- תקבלו קוד, שיהיה מספר של חדר במלון.

לגבי האייקונים? פשוט תרימו את הראש מהמסך לפעמים. הם נמצאים בכל מקום, מהרגע שהגעתם הבוקר. אם עד עכשיו מצאתם רק שלושה אייקונים – אתם עדיין על הגל, לא להתייאש.

ומשהו אחרון – אחרי שמצאתם את האייקונים, או לפחות שלושה – אתם יוצאים למסלול הקוסמים.  צבע הקלף שיש לכם במעטפה – יוביל אתכם למקום הראשון שאתם צריכים להיות בו. תעקבו אחרי הצבע שלכם בתרשים שעל גבי המעטפה, כדי להבין איפה אתם צריכים להיות. בלי שטויות.

יאללה, סומך עליכם. נראה לי.

מה לא ראיתם?

על הבמה היה קסם עם אייקון

על העט יש שניים

על חולצות עוזרי הקוסם

על קלף המקור מהצד השני

על מדבקת האפופים (חכו להם בבר רמזים)

באולמות של הקוסמים.

והיה רק חכם אחד שפשוט עבד עם הקולקטור (הקלף מקרטון) והשווה אותו למקור עד שמצא את 4 המשובטים.

לא באמת חשבתם שניתן לכם את התשובה, קבלתם מספיק מידע בכדי לנצח.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...