פריצת הדרך של גולדה! חדר בריחה נייד על חייה של ראשת הממשלה הראשונה!

זוכרים את הטירוף סביב חדר הבריחה הנייד על גולדה מאיר בבית הספר ברחובות? רגע, אתם לא מכירים? אז תנו לי לספר לכם על החוויה המטורפת שהסעירה את העיר!

חדר הבריחה הזה לא היה סתם עוד משחק. זו הייתה צלילה עמוקה לתוך ההיסטוריה, לתוך החיים המרתקים של האישה שהובילה את מדינת ישראל ביד רמה: גולדה מאיר. התלמידים לא רק פתרו חידות ורקחו תככים, הם חוו את המסע המדהים של גולדה: מהילדות הצנועה באוקראינה, דרך הפעילות במחתרת הפולנית, ההעלייה לארץ, המלחמות, ההכרזות ההיסטוריות וכמובן, כהונתה כראשת הממשלה הראשונה של ישראל.

כל פינה בחדר הבריחה סיפרה סיפור: מכתבים סודיים, צפנים מורכבים, אתגרים פיזיים ותעלומות מאתגרות. התלמידים לא רק למדו על חיי גולדה, הם הרגישו כאילו הם נמצאים שם איתה, חווים את ההכרעות הקשות, ההצלחות המרגשות והקשיים הבלתי-נסבלים שהיא התמודדה איתם.

אבל הדבר הכי מדהים בחדר הבריחה הזה היה איך הוא חיבר את התלמידים לעבר. גולדה, שהייתה פעם דמות מספרי ההיסטוריה, הפכה לאישה חיה נושמת, מודל לחיקוי, מקור להשראה. התלמידים גילו אישה אמיצה, מנהיגה עקשנית, אך גם אדם צנוע וכואב. הם הבינו איך ההחלטות שלה עיצבו את המדינה שלנו ושלמדו הרבה יותר טוב מה הם יכולים ללמוד מכל ספר לימוד.

אז אם אתם מחפשים חוויה חינוכית יוצאת דופן, משהו שיהפוך את ההיסטוריה לחיה, צבעונית ומרגשת, אל תחמיצו את חדר הבריחה הנייד על גולדה מאיר! בואו לגלות איך גם אתם יכולים לפרוץ את הדרך כמו גולדה, מילדה ענייה באוקראינה לאישה ששינתה את פני העולם.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...