קוסם הוזמן לחתונה ובמהלך הקסם – איבד את טבעת הנישואים

הזוג הצעיר נשארו מופתעים ומבולבלים כשהקוסם שכח איפה שם את הטבעת שלהם. הם התחילו לחפש בכל מקום שהקוסם עשה בו קסמים, אך ללא הצלחה. הם פנו לקוסם וביקשו ממנו לסיים את הקסם ולהחזיר את הטבעת.

הקוסם התנצל והתחיל לחפש בכל מקום שהוא יכול לחשוב עליו. הוא בדק את כל הכיסים שלו, חפר בתיבת הקסמים שלו, ובדק את כל האביזרים שלו. לאחר שעה וחצי של חיפושים, הקוסם פתאום הבין משהו. הוא פנה לזוג הצעיר ושאל אותם האם הם יכולים לחכות רגע.

הוא ירד למטה וחפש בתיבת הקסמים שלו, ואכן מצא את הטבעת שהוא שכח להחזיר לזוג הצעיר. הוא חזר לקומה העליונה והחזיר לזוג את הטבעת שלהם. הם התרגשו והודו לו על המאמץ שהוא עשה כדי למצוא את הטבעת שלהם.

הקוסם חייך ואמר להם שזה היה כל כך חשוב לו למצוא את הטבעת שלהם, כי היא סמל לאהבתם ולהתחייבותם. הזוג הצעיר התרגשו וצחקו וחיבקו את הקוסם. הם נהנו מההופעה של הקוסם והם בטוח יזכרו את יום החתונה שלהם כיום מיוחד לכל החיים.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...