קליוסטרו עשה קסם שכל כך הדהים את הקהל והם לא רצו שהמופע יסתיים

הקוסם קליוסטרו הצליח להדהים את הקהל עם קסם חדש ומקורי שלא נראה לפני כן. הוא התחיל את המופע עם קסם קלאסי שכולם מכירים, אבל באופן מפתיע הפך את הקסם הזה למשהו לגמרי אחר.

הקהל לא האמין לעיניו. הקסם הזה היה כל כך מדהים ומפתיע שכולם נשארו עם הפה פעור ולא יכלו להפסיק לצחוק ולהתפעל. קליוסטרו הצליח להשתמש בכלים חדשים ומתקדמים יותר כדי להפוך את הקסם למשהו לא רק מדהים אלא גם מצחיק ומשעשע.

הקהל לא רצה שהמופע יסתיים. כשקליוסטרו רצה לסיים את המופע, הקהל עמד וצעק "עוד קסם, עוד קסם!" וקליוסטרו החזיר להם את החיוך על הפנים והמשיך להפעיל את הכוחות הקסמים שלו. הוא הציג עוד ועוד קסמים חדשים ומדהימים והקהל היה מאושר ומרוצה.

המופע של קליוסטרו היה מופע יוצא דופן שלא ישכח לעולם. הקוסם המוכשר הצליח להדהים את הקהל עם קסמים מדהימים ומקוריים ולהשתמש בכלים חדשים ומתקדמים יותר כדי להפוך את הקסמים למשהו לא רק מדהים אלא גם מצחיק ומשעשע. הקהל לא רצה שהמופע יסתיים וקליוסטרו החזיר להם את החיוך על הפנים עם עוד ועוד קסמים חדשים ומדהימים.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...