קייטנת הקוסמים של קליוסטרו לילדים ונוער בקיץ היא החוויה הכי קסומה

קייטנת הקוסמים של קליוסטרו הקוסם היא חוויה מדהימה לילדים ולנוער שמעוניינים ללמוד קסמים ולהתפתח בעולם הקסמים. הקייטנה מתקיימת במהלך הקיץ בבית הקוסם ברעננה ומציעה לילדים ולנוער תוכנית מגוונת של לימוד קסמים, פעילויות ומשחקים.

קליוסטרו הקוסם הוא המארח של הקייטנה ומלמד את הילדים והנוער כיצד לבצע קסמים מדהימים. הוא מציג להם קסמים ומלמד אותם טכניקות וכלים לביצוע קסמים משלהם. הילדים והנוער יכולים ללמוד קסמים שונים, כגון העלאת קלף, העלאת מטבע, קסמי קפיצת כדור ועוד.

בנוסף ללימוד קסמים, הקייטנה מציעה פעילויות ומשחקים נוספים שקשורים לעולם הקסמים. במהלך הקייטנה, הילדים והנוער יכולים להשתתף בסדנאות יצירה ליצירת כלי קסם משלהם, להכין תחפושות של קוסמים ולהפיק וידאו עם קסמים משלהם.

קייטנת הקוסמים ברעננה של קליוסטרו הקוסם היא חוויה מדהימה לילדים ולנוער שמעוניינים להתפתח בעולם הקסמים וללמוד טכניקות וכלים לביצוע קסמים מדהימים. הקייטנה מציעה תוכנית מגוונת של לימוד קסמים, פעילויות ומשחקים ומאפשרת לילדים ולנוער להתפתח ולהנות במקביל.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...