קליוסטרו: אמן החושים הישראלי שהדהים את הקהל הבינלאומי

קליוסטרו הוא אמן חושים וקוסם ישראלי מפורסם, שזכה בפרסים רבים בתחרויות בינלאומיות. בשנת 2016, הוא השתתף בתחרות אמני חושים בינלאומית בפריז, והגיע למקום השלישי.

קליוסטרו ביצע בתחרות מופע מרהיב ומפתיע, שכלל קסמים, קריאת מחשבות ויכולות מנטליסטיות נדירות. הקהל היה מרותק מהמופע, ולא האמין למראה עיניו.

אחת הקסמים המפורסמים ביותר שבוצעו על ידי קליוסטרו בתחרות הייתה קסם שבו הוא קנה כובע מאחד הצופים, וגרם לו להיעלם. הקהל היה בהלם, ולא היה מסוגל להבין איך זה קרה.

אבל הקסם הכי מוזר של קליוסטרו בתחרות היה קסם שבו הוא הזמין מתנדב מהקהל, וביקש ממנו לחשוב על מספר בין 1 ל-100. לאחר מכן, קליוסטרו שאל את המתנדב מספר שאלות על המספר שהוא חשב עליו. המתנדב ענה על השאלות בצורה נכונה, והקהל היה המום.

קליוסטרו סיפר לאחר מכן שהוא השתמש בטכניקות קריאת מחשבות כדי לנחש את המספר שהמתנדב חשב עליו. הוא אמר שהוא למד את הטכניקות האלו במשך שנים רבות, ושהוא שמח שהצליח להדהים את הקהל עם הקסם הזה.

קליוסטרו הוא אמן חושים מוכשר ומנוסה, עם דמיון יצירתי ויכולות מנטליסטיות נדירות. הוא הוכיח שהוא אחד מאמני החושים הטובים בעולם, והוא ממשיך להדהים את הקהל עם קסמים חדשים ומפתיעים.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...