קליוסטרו הקוסם מביא שמחה לילדים המפונים מהדרום

במהלך חג החנוכה, התקיים במלון בנתניה מופע קסמים של קליוסטרו הקוסם, לילדי המשפחות המפונות מהדרום. הילדים, שרבים מהם עברו חוויות קשות בימים האחרונים, שמחו מאוד לראות את הקוסם ואת המופע שלו.

קליוסטרו החל את המופע בקסם קלאסי של קריאת מחשבה. הוא בחר ילד מהקהל וביקש ממנו לחשוב על מספר. הקוסם ניחש את המספר בלי שום קושי, והילדים היו המומים.

לאחר מכן, קליוסטרו עשה קסם מרגש במיוחד. הוא לקח כד קטן ושתה ממנו מים. כשהכד התרוקן, הוא מיד התמלא שוב והספיק לו ל-8 כוסות. הילדים צחקו והתפלאו מאוד. הם חשבו שזהו נס חנוכה!

קליוסטרו המשיך לעשות קסמים נוספים, כולל קסמים עם אש וקסמים עם קלפים. הילדים היו מרותקים לכל קסם, והם לא הפסיקו לצחוק ולשמוח.

בסוף המופע, קליוסטרו הזמין את הילדים לבמה כדי להצטלם איתו. הילדים היו מאושרים מאוד, והם סיפרו לקליוסטרו שהמופע שלו היה מדהים.

קליוסטרו סיפר שהיה לו מאוד חשוב להביא שמחה לילדי המפונים מהדרום. הוא אמר: "אני רוצה שהילדים האלה ידעו שיש מישהו שחושב עליהם ומנסה לשמח אותם. אני מקווה שהמופע שלי עזר להם להירגע ולהנות קצת".

המופע של קליוסטרו הקוסם היה הצלחה גדולה. הוא הביא שמחה לילדי המפונים מהדרום, והוא עזר להם לשכוח לרגע מהקשיים שהם עוברים.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...