שרות לקייטנות (קוסם/חדרי בריחה)

קליוסטרו בית הספר לקוסמים /חדרי בריחה – מבחר פעילויות לאירועים שונים

קליוסטרו : קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה”ל כקצ”ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלוויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.  מלבד עולם הקסמים, אנחנו מפיקים חדרי בריחה לאירועים.

עשרות אלפי מבקרים עברו חוויה מרגשת ומאתגרת בהפקות שלנו: RIJKS Museum Amsterdam, מוזיאון ישראל בירושלים, מדעטק חיפה, מוזיאוני צה”ל ועוד…  יש לנו מספר אפשרויות לאירועי חדרי בריחה לכיתות/שכבות/ בית ספר או כל אירוע מיוחד שתירצו להכניס בו אתגר, סקרנות, ובעיקר הנאה גדולה.

המחירים שלנו אינם כוללים מע”מ, תשתיות כגון במה/הגברה וכן כוללים נסיעות באזור גדרה/חדרה.

שם הפעילות מה היא כוללת קהל יעד כמות
חדר בריחה: ‘האיש הקטן’ – מחווה לאריך קסטנר. 55 דק’. 2 סבבים. חדר בריחה קבוצתי, עד 25 משתתפים בסבב. כיתות ב’ עד ו’/משפחות. קייטנות קטנות/אירועי כיתה סוף שנה/מסיבות פרטיות עד 25 בסבב, מקסימום 50 ילד בפעילות .2 סבבים ברוטציה: חדר בריחה/ובמקביל שיעור בקריאת מחשבות בו לומדים ומקבלים 3 קסמים.
חדר בריחה: ‘האיש הקטן’ – מחווה לאריך קסטנר- שכבתי. 55 דק’ 4 סבבים. 4 סבבים של חדר בריחה קבוצתי, עד 25 משתתפים בסבב. כיתות ב’ עד ו’, שכבתי. 4 סבבים של 25 ילד בכל סבב, 100 משתתפים בסך הכל.
ספידי אסקייפ – מתחם חדר בריחה המוני 6 תיבות, 2 מפעילים, שעתיים פעילות, כל משתתף חווה את כל התיבות במשך 30 דק’. כיתות ג’ -ומעלה/משפחות/מבוגרים 60 ילד בשעה ( 2 סבבים של 30 דק’), 120 ילד בשעתיים
‘ספידי אסקייפ ‘– מתחם חדר בריחה המוני 10 תיבות, 3 מפעילים, שעתיים פעילות. כל משתתף חווה את כל התיבות במשך 30 דק’. כיתות ג’ -ומעלה/משפחות/מבוגרים 100 ילד בשעה ( 2 סבבים של 30 דק’) 200 ילד בשעתיים
‘קסם של יום’ – יום שיא לקייטנות בנושא: בית הספר לקוסמים ריכוז בוקר, 2 סדנאות קסמים וקריאת מחשבות, מופע מרכזי כיתות ב’ ומעלה עד 100 ילד
‘קסם של יום’ – יום שיא לקייטנות בנושא: חדרי בריחה ריכוז בוקר, 2 סדנאות חדרי בריחה וחידות הגיון, חדר בריחה קבוצתי כיתות ג’ ומעלה עד 100 ילד
מופע קליוסטרו ‘יש קסם בספרים’- מופע הקסמים של קליוסטרו כל הגילאים, משפחות /מבוגרים כל כמות קהל, מופעי פנים בלבד
סדנאות קסם שעה של לימוד וקבלת 3 קסמים כיתות א’ ומעלה עד 20 ילד בקבוצה

נשמח להקסים אתכם בכל דרך שתבחרו,

קליוסטרו

תשאל את:

ידיעות אחרונות

“מופע מלא קסם, הילדים מרותקים, הקוסם משתף אותם באופן יוצא מן מהכלל, ה’קסם האישי’ שלו מהלך קסמים על הצופים, קטנים כגדולים, הבמה עשירה והאביזרים צבעוניים ומסקרנים..ההתייחסות לקהל- נהדרת…”

שרה ארנון/ביקורת הצגות ילדים/ידיעות אחרונות

 

 “המערה של קליוסטרו היא תוכנית ילדים כמו של פעם. יש בה קוסם ובובה וילדים אורחים. יש סיפורים, וקסמים ופחדים. בעולם כל כך מכני, שאפילו ה’טלאטביז’ מתנהלים בו במישורים עתידניים, זה כמעט לא ייאמן לפגוש תוכנית תמימה כל כך. לא יאמן אבל דווקא נחמד. המערה של קליוסטרו מדברת לילדים קטנים בגובה העיניים, לא משתטה בשיחות מאולצות.. ולא מעצבת סדר יום שקרי של בגרות מוקדמת מדי. היא עוסקת באותם נושאים שמטרידים ילדים, וילדים בלבד: כישוף, פחדים ודמיון. היא אסתטית, בלתי מאיימת ויש בה אפילו טיפים שימושיים (כשאתה בן שש, קסמים הם דבר שימושי מאוד). יותר מכל היא מזכירה תוכניות ששודרו בערוץ הראשון או בטלוויזיה החינוכית, כשהורי הילדים של היום היו בעצמם ילדים: “הצריף של תמרי”, “קרוסלה”, ו”הבית של פיסטוק”. וכמובן המערה של קליוסטרו היא תוכנית מקור, והיא משודרת בערוץ 2. כמה תוכניות מקור לילדים כבר אפשר למצוא בערוץ הזה? רק בזכות העובדה שגם ילדים זוכים למינון התרבותי הרלוונטי שלהם בערוץ הזה, צריך לברך את “טלעד”… הרצינות הזאת בשידורי הילדים שלה שכוללים גם את “החברים של ברני” ו”שוקו טלעד” בולטת במיוחד ב”מערה של קליוסטרו” תוכנית שמתייחסת גם לילדים בכבוד.”

אורנה לנדאו/טלוויזיה/ידיעות אחרונות

מעריב

“המופע מקצועי הרבה מעל רמת מופע להטוטים רגיל… שילוב מוצלח של פסנתרן וקוסם זריזי אצבעות…”

אבי דר/ביקורת הצגות ילדים/מעריב

“קליוסטרו מקצוען שיודע את נפש קהלו… הדגש הוא על ההגשה, החן וההומור וזה עובד!”

טל פרי/ביקורת הצגות/מעריב

“המון קסמים מדהימים… השירים והדיאלוגים נשמעים אמיתיים, כלומר רציניים גם כשהם מצחיקים… בקיצור אין הרגשה של חלטורה אלא של מופע שהושקעו בו כשרון, מחשבה ותשומת לב.”

עטרה אופק

כשהודיני מנסר את הלילה”

המופע המשותף של דן תורן וקליוסטרו הקוסם מנסה לשלב רוקנרול עם אחיזת עיניים…זה עובד.
מתעתע וקסום… עם קסם באוויר… כולם מרותקים לבמה…
קליוסטרו שר לנו שיר… ועושה את זה מצוין. עם ההגשה שלו, קומית-קברטית, זה תפור עליו…
ותורן כמו קוסם, יודע לאלתר ולשלוף עוד שפן מהכובע.”

בעז שוהם – הבמה המרכזית – עכבר העיר

כמה עובדות מעניינות שחשבנו שכדאי שתדעו:

קליוסטרו בעל ותק של לפחות 44 שנה בתחום אומנות הקסמים והאשליה, ניסיון רב בטלוויזיה והפקות מקור, הצגות תיאטרון, מופעים מסחריים, פסטיבלים ומופעי ראווה מוזמנים.

במקביל ובגלל ‘כוחות הקסם’ (מאז 1743) קליוסטרו מאוד עכשווי, מחובר לקצב ולמה שקורה מסביב בעולם בכלל ובעולמות הילדים והנוער בפרט. אנחנו הראשונים להקים חדר בריחה לילדים, חדר בריחה נייד, חדר בריחה במוזיאונים לקהל ענק ועוד.

קליוסטרו מאוד טכנולוגי בעל ניסיון רב ברשת ככותב, יוצר, מפיק בכל הקשור למדיה הדיגיטלית, גוגל והרשתות החברתיות.

קליוסטרו מומחה בעל שם עולמי ביצירת תוכן לקהלי ענק (עשרות אלפים) במוזיאונים, מוזמנים להציץ כאן בסרטונים:

מה הספקנו בשנה אחת ב 6 פרוייקטים במוזיאונים בארץ ובעולם

https://www.youtube.com/watch?v=gD4dztk0Xow&t=11s

הפרוייקט של RIJKS MUSEUM AMSTERDAM

פרוייקט מוזיאון ישראל 2018

מופעי הקוסם בשנים שחלפו, בעיקר אבל לא רק במוזיאונים נבחרים

עוד על הקוסם באנגלית ומורחב : www.wonders.do

והכי קליוסטרו אוהב, לראות את ‘הלבן בעיניים’ של הקהל, מופעים אינטימיים שאפשר לראות בהם את הקסם ממש, אבל ממש מקרוב. מוזמנים להרגיש ולהתרגש.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...