ספידי אסקייפ – חדר בריחה נייד לארועים גדולים וקטנים

לפני כמה חודשים, התקיים אירוע חברה גדול לאחת המועצות האזוריות. האירוע התקיים בשטח פתוח גדול, והשתתפו בו מעל 1,000 עובדים ומשפחותיהם.

במהלך האירוע, הוצעו למשתתפים מגוון תחנות והפעלות, כולל סדנאות, משחקים, מוזיקה ועוד. אך התחנה המצליחה ביותר הייתה ספידי אסקייפ – חדר בריחה מהיר נייד של בית הקוסם.

ספידי אסקייפ הוא אירוע מגניב ומצחיק ומאתגר המתאים לכמות אנשים גדולה. מתחלקים לקבוצות, כל קבוצה עומדת ליד תיבה ולכל קבוצה יש 3 דקות לפתור את החידה ולפתוח את התיבה ולזכות בפרס, לאחר מכן כל הקבוצות עוברות לתיבה אחרת ומנסים לפתור כמה שיותר חידות ולזכות בכמה שיותר פרסים.

התור לתחנת ספידי אסקייפ היה ארוך כל הזמן. אנשים עמדו בתור במשך שעה או יותר כדי לנסות את האתגר.

"זה היה מדהים!" אמרה עובדת במועצה, שיצאה מהתחנה "זה היה כל כך מאתגר ומסקרן. לא ידענו מה לעשות, אבל בסוף הצלחנו לפתור את החידות ולזכות בפרסים."

"זה היה כיף גדול!" אמר ילד בן 10, שהגיע לאירוע עם משפחתו. "אני רוצה לחזור לשחק שוב."

קליוסטרו, בעל בית הקוסם, היה מרוצה מאוד מהצלחת האירוע. "אנחנו שמחים לראות שהספידי אסקייפ שלנו היה כל כך מוצלח," אמר קליוסטרו. "זה מראה שהספידי אסקייפ שלנו הוא חוויה מהנה ומאתגרת שמתאימה לכולם."

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...