יפות יפות השוליות של הקוסם

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_text]הסיבה האמיתית שלשמה הומצאה נערת הקוסם היא משיכת תשומת הלב, הסחת הדעת. הרעיון פשוט ונכון, ברגע שנכנסת בחורה יפה לבמה כל המבטים מופנים אליה, גברים כנשים, זה הזמן לעשות את התעלול של הקוסם, אתם תסתכלו לשם ואני בשקט יעשה כאן טריק.

בקריירה שלי עבדתי עם לא מעט שוליות, כולן מקסימות, כל אחת בדרכה, כולן אוהבות את הבמה והיה כיף גדול לעבוד אתן. אסיסטנטית זה מקצוע ללא ספק, להיות שם בשביל הקוסם, להעביר בשושו את האביזר הסודי, למשוך בחוטים, להקפיץ את הקפיצים, לשמור על הסוד של הקוסם.

הראשונה הייתה אחותי פנינה שהצטרפה לעזור בימי הולדת בגיל די מוקדם בחייה, 11. ביחד הסתובבנו בעשרות בתים של ילדים במופעי קוסמים. מאוחר יותר החליפה אותה אחותי הקטנה יותר הבלונדה. שליוותה אותי בעצם עד הצבא.

בצבא במסגרת היותי הקצ”ר, קוסם צבאי ראשי (1980-1983) הצלחתי אחרי שנה של שרות מוצלח לשכנע אותם שהקצ”ר צריך ע’ קצ”ר והצטרפה אלי להרפתקאה המופלאה שנמשכה שנתיים תאיר שהייתה זוגתי. ביחד הופענו במאות בסיסי צה”ל בכל רחבי המדינה.

במהלך הקריירה שלי ליוו אותי שוליות מקסימות באמת, אחת אחת עם הקסם האישי שלה. הקפדתי לתת להן מקום על הבמה, והן תפסו אותו בכבוד והיו אהובות על הקהל.

שלי היא השוליה הותיקה ביותר, 6 שנים עם מאות מופעים, המון טלויזיה מכל הסוגים, הפקות מוטרפות והרבה צחוקים. הרבה קסם באוויר.

‘אלה שהכל יכולה’ היא השולייה שלי בהווה, מזה כ 4 שנים קסומות של הרפתקאות שיכולות לקרות רק לקוסם ושולייתו.[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][rev_slider slider9][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.