תוכן קייטנות : לימוד עצמי של קסמי טלפתיה

לימוד עצמי של קסמי טלפתיה

הקסמים שלהלן פשוטים ללימוד עצמי, המדריכים יכולים לתכנן ולהתאמן עליהם יום לפני המפגש הצפוי עם הקוסם, מכיוון שמדובר בקסמים בזוגות כדאי לבחור מדריך נוסף או חניך מתאים. הקסמים מרשימים במיוחד!!! ועם ביצוע נכון תוכלו לזכות לתהילה כקוסמים. מותר ללמד את החניכים את הקסמים אבל לא לפני ש 'שיגעתם' אותם קצת….לאחר הלימוד הם יכולים להתאמן בזוגות על שני הקסמים.

טלפתיה בזוגות – גילוי חפץ

תאור הקסם:

הפרטנר שלך עוזב את החדר מחוץ לטווח השמיעה. מתנדב אחד בוחר חפץ כל שהוא בחדר. כשהפרטנר חוזר אתה מקריא לו רשימת חפצים הנמצאים בחדר והוא יודע לאתר את החפץ הנבחר.

הסוד:

מילת קוד מסמנת לפרטנר שלך שהחפץ הבא אחריו ברשימה הוא החפץ הנבחר.

 

הכנות:

בחר לך פרטנר וקבע אתו מילת קוד שהיא חפץ (נאמר שולחן).

 

ביצוע:

ספר לקהל כי גילית שיש לך כוחות טלפתיים נסתרים וכי לצורך הדגמה אתה תיעזר בבן-זוג שיצא מהחדר (הוצא את הבן-זוג מהחדר למקום רחוק). בקש ממתנדב אחד לבחור חפץ אחד הנמצא בחדר (נאמר שהוא בחר לוח). בקש ממישהו לקרוא לפרטנר שלך. הימנע מלהתקרב אליו כדי שהקהל לא יחשוד שלחשת לו מהו החפץ. הושב אותו על כסא עם הגב אליך ואמור לו להתרכז. התחל להקריא רשימת חפצים הנמצאים בחדר. עשה זאת באופן מונוטוני למדי ובקצב אחיד. מקם את החפץ שהמתנדב בחר (לוח) אחרי מילת הקוד (השולחן). למשל: טלפון, שעון, מחשב, שולחן, לוח, מטרייה, אגרטל, מאפרה, סיגריה, חלון. לאחר שסיימת את הקראת הרשימה המונוטונית, יתרכז הפרטנר שלך ויגלה ויכריז מהו החפץ שנבחר- 'לוח'. (זהו כאמור החפץ שבא אחרי מילת הקוד 'שולחן', ומוקם חמישי ברשימה לעיל). חשוב מאוד שהפרטנר שלך לא יגיד מייד את התשובה הנכונה, אלא ימתין להקראת כל הרשימה, ואז יתרכז, יבקש שקט, ויתחיל לתאר את החפץ במקום להגיד ישר "לוח" למשל- אני רואה משהו שטוח, עם צבע של דשא, הוא תלוי על הקיר…לוח.

הערה: על קסם זה ניתן לחזור מספר פעמים, ובכל פעם למקם את מילת הקוד ברשימה במיקום שונה.

טלפתיה בזוגות – גילוי מספר

תאור הקסם:

הקהל בוחר מספר בן 2 ספרות כשהפרטנר שלך נמצא בחוץ. הוא חוזר, מניח את ידיו על ראשך ומבלי שאתה אומר לו מילה הוא מסוגל בטלפתיה בלבד לגלות את המספר.

הסוד:

כשפיך סגור לגמרי, אתה נוקש בשיניך (בפה סגור, ללא רעש, ומספיק לבצע לחיצות חזקות בלסת), כמספר הנבחר, עם הפסקה של כ- 2 שניות בין סיפרה לסיפרה (לבצע נשימה עמוקה). הפרטנר שלך, המניח את ידיו על רקותיך מסוגל להרגיש בנקישות, הקהל הצופה בכם לא רואה דבר.

 הכנות:

התאמן מול מראה בנקישת שיניים בפה סגור, זה אפשרי. בחר פרטנר, הסבר לו את הסוד והתאמנו יחד !

ביצוע:

הוצא את הפרטנר שלך מהחדר, פנה לשני אנשים בקהל. בקש מהם לבחור כל אחד בספרה מאחד ועד תשע ומאדם נוסף להחליט מה סדר הספרות. (למשל אחד בחר את הספרה 3 והשני 6 נקבע שהסדר הוא קודם 6 ואחר כך 3 מה שאומר 63 ) בקש ממישהו לקרוא לפרטנר שלך, שב על כסא פניך אל מול הקהל ועצום את עיניך. הפרטנר שלך יכנס, יעמוד מאחוריך, יניח את ידיו על רקותיך, וירגיש את נקישות שיניך מבלי שהקהל ירגיש זאת. קודם נקוש 6 פעמים, נשום עמוק כדי שידע שהסתיימה ספרת העשרות ונקוש 3 פעמים עליו לעצום את עיניו, גם למען הרושם וגם בכדי לעזור לו בריכוז. לאחר שהוא קלט את המספר עליו להגיד אותו לקהל.

 

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.