תוכן קייטנות : סיפור קוסם שחסרות בו מילים להשלמה

סיפור בא"ב

המדריך מתחיל להקריא את הסיפור, הילדים צריכים להשלים אותו ע"פ הא"ב, כדאי לרשום את ההברקות של הילדים ולהקריא את הסיפור השלם בסוף.

פעם אחת לפני שנים רבות חי לו קוסם גדול ומפחיד בארץ שנקראת ארץ  א                 . לקוסם היו ב                    והוא הכי אהב לאכול ג                        . בוקר אחד התעורר הקוסם והחליט היום אני אלך לבקר את ד              . הוא ארז את התיק שלו ובמיוחד הקפיד לקחת אתו את ה                          .  הלך לו הקוסם שמח וטוב לב בשביל ופתאום ראה לצד הדרך: ו                           . ה ו                         ברך אותו לשלום ובקש ממנו ז                          . הקוסם שהיה במצב רוח טוב שלף מתיקו  ח                ונתן אותו בשמחה. ט                   שכך חשב בקוסם והמשיך בדרכו. לאחר כשעה ראה הקוסם את ה י_______ הגדול והכחול, והחליט לטבול בו את רגליו. חלץ הקוסם נעליו והפשיל גלימתו אך לפתע בא גל גדול ו ו ו כ____ בגדיו נרטבו. ל_____ נורא, חשב הקוסם…אחר-כך אפרוש לי שמיכה ואנוח קצת עד שבגדיי יתייבשו, אך אבוי, לפתע חש צריבה עזה ברגלו וראה מ_______לבנה שנסחפה לחוף ו נ_______ כמו שקית ניילון תמימה. הקוסם צעק וצווח כל מיני אוי ואוף ואיי, וחיפש את ס_______ המציל, בתקווה שהוא יוכל לתת לו ע__________. אבל בכך לא נגמרו הצרות. פ_______, משהו החשיך את השמים..הקוסם הרים עיניו וראה צ_________ ענק בדיוק מעל ראשו. מה ק___________ כאן, לעזאזל, קרא הקוסם. ואז ר___________ שזה בסך הכול מצנח שהסתיר לרגע את הש______________ ועמד לנחות. הקוסם החליט להמשיך בדרכו והפעם הצליח להגיע ללא תקלות לבית חברו. כמו שאתם רואים, גם לקוסם גדול ומפחיד קורים דברים לא צפויים ובזאת ת________ ונשלם סיפורינו.

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.