תמונות וסרטים מקייטנת הקוסם אוגוסט 2011

 

רשמים וחוויות מקייטנת הקוסם אוגוסט 2011

קוסמים צעירים מספריםלאחר שבוע מהנה וגדוש בתכנים, הגיעה לקיצה קייטנת הקוסם, לקיץ 2011. ההתרגשות הייתה אדירה והילדים היו מלאי אנרגיות ושמחה ללמוד ולהתאמן בכל הקסמים שניתנו להם. קוסם צעיר בשם גיא מראשון לציון, סיפר שהיה לו מעניין מאוד מרתק ומהנה ביותר. הוא התרגש בקסם הראשון שקיבל, ושמח ללמוד קסם מופלא עם דיסק קסמים. לפי הרגשתו הוא למד הרבה מאוד קסמים, וקיבל ציוד קסמים מעולה. הוא נהנה מאוכל טעם והיה מרוצה מאוד מצוות הקוסמים של הקייטנה.עוד קוסם צעיר בשם יהלי שהגיע אלינו מהוד השרון, מדגש כי בקייטנה הה נפלא! הוא התרגש מאוד ללמוד קסמים שווים וקלים לביצוע, והכי אהב ללמוד קסם, עם חבילת קלפים הוקוס פוקוס נעלמת. יהלי מספר גם שלמד הרבה קסמים, אהב וצחק מצוות המדריכים. קוסם צעיר נוסף- יהונתן מכפר סבא, סיכם את חוויתו כמעולה ואיכותית, טוען כי היו קסמים טובים ומקצועיים וצוות המדריכים מצחק וטוב. יהונתן התרגש מאוד מהופעת קוסם אורח שהגיע להופיע בקייטנת הקוסם, ואהב את כל הקסמים שקיבל. עוד אחד מהקוסמים- קוסם צעיר בשם עמית, נהנה מאוד בשהותו בקייטנה, והוא טוען כי כל הקסמים והחוויות שחווה פה ריגשו אותו מאוד. עוד הוא מוסיף כי הקסם שהכי שמח ללמוד זהו קסם בקלפים – העונה לשם "קלפים מסריחים". עמית יצא בהרגשה שלמד הרבה מאוד קסמים וקיבל ציוד קסמים מעולה . כמו קודמיו, גם עמית נהנה לבלות וללמוד מהמדריכים בקייטנה.עידו מקיבוץ כנרת ,אליאב מגבעת שמואל וטל מפתח תקווה, שלושה קוסמים צעירים ומוכשרים, מספרים כי היה נפלא בקייטנה, מהנה מאוד , הם למדו קסמים רבים וחדשים ואיכותיים שלא הכירו, ונהנו מאוכל טוב , כאן בקייטנת הקוסם. לאחר שחוו צילומים לתוכנית טלוויזיה בערוץ (שלצערנו לבסוף לא שודרו), תרפה בדמיון מודרך על ידי קליוסטרו, וכמובן מופע סיום גדול ומיוחד, טענו הילדים בהתרגשות כי אלו הרגעים שיזכרו בעיקר מהקיטנה, שכן אלו ריגשו אותם ביותר.

שלושתם סיכמו כי קסם חוברת הצביעה , וקסם המקל המופיע בשום מקום, הם החביבים עליהם ביותר. בנוסף הזכירו שאהבו את האוכל ומאוד אהבו ללמוד ולהתאמן עם המדריכים של הקייטנה.

חיים הצעיר מכפר סבא ומיכאל הקוסם הצעיר מירושלים

עוד זוג מקוסמינו הצעירים, הדגישו כי הקייטנה הייתה מוצלחת מאוד, נהנו להיות ולחוות את האווירה והנעשה בקייטנה, אהבו את הקסמים היפים והמקצועיים שלמדו והכי אהבו קסם בקלפים, העונה לשם מכות לקלפים, וקסם עם חבל שנהפך למקל. שניהם מספרים כי קבלו הרבה מאוד קסמים מעולים ונהנו מאוכל טעים.

שני קוסמים צעירים נוספים, ליאור מבית שאן ובן מאלישמע, טענו בהחלטיות כי נהנו מאוד ושהקסמים שלמדו היו חדשים מגניבים ומקצועיים. את ליאור ריגש ללמוד קסם עם מטבע נעלם, ובן ,אשר הגיע לקייטנה ליומיים בלבד, התרגש מכך שהקבוצה המדהימה של הקוסמים, קיבלה אותו בחיבוק ידיים ואדיבות. בן מספר שאהב במיוחד את הקסם עם החבל העומד. שניהם אהבו מאוד את הצוות, האוכל, ובעיקר את הקסמים רבים והמדליקים שקיבלו.

 

 

 

 

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

ישראל קליוסטרו

קליוסטרו
קוסם. יליד המאה ה-18. חי בישראל. שירת בצה"ל כקצ"ר (קוסם צבאי ראשי). נמלט ממיכל המוות, מכלוב נעול בבריכה וממיכל מלא במבה. העלים אנשים ומכוניות. כתב הפיק והופיע בפסטיבלים, מופעים ותוכניות טלויזיה. מלמד קסמים לילדים ומבוגרים ומומחה לחיבור של קסם וטכנולוגיה.

בלתי אפשרי - זאת רק דרגת קושי ...

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.